Ashlee Simpson profil, biografie
Navigace
» Úvodní stránka
Jazyky
» Česká verzeČesky
» English version of this celebrity siteEnglish

Ashlee Simpson

Ashlee Simpson fotka

profil Ashlee Simpson

Na této stránce jsme se pokusili odpovědět na nejčastější otázky týkající se celebrity Ashlee Simpson. Tyto otázky jsou: Kdy se narodila Ashlee Simpson? Kolik váží, kolik měří Ashlee Simpson? Jaké jsou míry Ashlee Simpson? atd. Proto jsme napsali několik řádků, které můžeme nazvat bio, biografie, profil a možná i životopis.

Ashlee Simpson se narodila 1984-10-03. Měří 170 cm. Váží 54 kg. Ashlee Simpson žije v Los Angeles

Křestní jméno:Ashlee Nicole
Příjmení:Simpson
Povolání:herečka zpěvačka
Datum narození:1984-10-03
Výška:170 cm
Hmotnost:54 kg
Web stránka:http://ashleesimpson.czweb.org
Místo bydliště:Los Angeles
Místo narození:Dallas, Texas, USA

Více informací se mi bohužel nepodařilo sehnat, něco se však můžete dočíst i na úvodní stránce tohoto webu. Doporučuji také kouknout se na Ashlee Simpson foto a fotky Ashlee Simpson.

Náš tip: Hilary Duff je známá americká celebrita, zpěvačka a herečka. Více informací o Hillary Duff se dočtete zde.

English version of bio, Ashlee Simpson biography, profile you can found here


Ashlee Simpson ilustrační obrázek

Několik fórů na závěr. Vtip Pes: Jde blondýnka se psem, zastaví se a čte noviny. Příjde k ní brunetka a ptá se: "To je krásnej pejsek, co stojí?" "Já taky nevím, proč si ten blbec nesedne."

Jde blondýnka se psem, zastaví se a čte noviny. Příjde k ní brunetka a ptá se: "To je krásnej pejsek, co stojí?" "Já taky nevím, proč si ten blbec nesedne."

V knihovně: „Prosím vás, kde máte nějaké knihy o sebevraždách?” „Pátý regál zleva, střední police.” „Ale tam není žádná kniha!” „Vidíte, jací jsou lidi! Půjčí si a nevrátí!”

Včera jsem na tréninku napálil našeho brankáře,” vypráví kamarádům hokejista. „A co, byl z toho gól?” „Ne, zlomené žebro!”

Terezie Tománková

Terezie Tománková je česká televizní moderátorka.Vystudovala žurnalistiku na Univerzitě Palackého v Olomouci.Ve své novinářské a moderátorské kariéře se Terezie Tománková zaměřuje hlavně na domácí politickou scénu a pracuje především pro televizní stanici Prima. Nejprve působila...

Karel Sýs

Karel Sýs je český novinář, básník, spisovatel a překladatel. Je nositelem ocenění zasloužilý umělec, držitel medaile za zásluhy a ceny Unie českých spisovatelů. Je autorem více než dvaceti básnických sbírek a na svém kontě má také několik fejetonů, esejí, satir, historických...

Jan Lucemburský

Jan Lucemburský byl český a polský král a lucemburský hrabě. Vyrůstal na francouzském dvoře, kde získal politické a diplomatické vzdělání. V Čechách po vraždě Václava III. vymřeli Přemyslovci a česká šlechta si za nového krále vybrala právě Jana Lucemburského. Zisk trůnu potvrdil...