Dále doporučujeme, internet, počítače, hry

Tato stránka obsahuje přehled užitečných linků na webové stránky, které doporučujeme k navštívení. Jedná se vesměs o naše partnerské stránky.

Zkuste také zamilované SMS na výběr jsou esemesky pro kluka, pro holku nebo pro miláčka.

Staré hry online

Milovníkům počítačových her doporučujeme staré hry online Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Strategie, Bojové hry, Karetní hry, Postřehové hry, Skákačky a hopsačky, Sportovní hry, Pro dívky, Akční hry, Stolní a deskové hry, Hry pro dva hráče, Závody aut, Hry pro děti, Střílečky, Adventury, Brutální krvavé hry, Relaxační hry a tak dále.

Webové online testy zdarma

Zahrajte si webové online testy zdarma. Testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Angličtina, výuka anglického jazyka, Chemie - chemické testy a kvízy, Matematické testy, výukové pomůcky, testy psaní všemi deseti prsty, cizí jazyky, online IQ testy zdarma, online testy a kvízy, zeměpisné testy a kvízy atd.

Internet, síť, internet, počítače, hry
Tip na výlet! Jeďte do města Příbram. Hlavní turistickou atrakcí je největší hornické muzeum v ČR.Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.Tip na výlet! Babiččino údolí v Královéhradeckém kraji poblíž České Skalice.

Klíčová slova: Městské a obecní prapory obcí ČR, Biografie slavných osobností, internetové stránky, Staré hry online, Madonna, Vlajky měst České republiky, Online adventní magazín, pro děti, Arsenal Football England, Státní vlajky států světa, doporučujeme, Skvělé hry online zdarma, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma

Tip na výlet! Malebné městečko Úštěk v Ústeckém kraji. Více se dozvíte zde.Na partnerském webu naleznete mimojiné přáníčka k narozeninám, ale i k narození dítěte, k výročí seznámení a mnoho dalšího.

Biografie slavných osobností - Životopisy osobností

Potřebujete zpracovat referát do dějepisu nebo literatury? Pak zkuste Biografie slavných osobností. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako herci a herečky, vojáci, generálové, válečníci, novináři a žurnalisté, zpěváci a zpěvačky, světoví i domácí politici, režiséři a scénáristé, spisovatelé a spisovatelky, sportovci a sportovkyně, křesťané a svatí, umělci a umělkyně, významné osobnosti atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Herec, Máj, Rock ‚n‘ Roll, Podnikatelé, Atentát, Američané, Spisovatel, Sci-fi, Obchodník, Zavražděn, Náboženství, Závodník, Esejista, Vrah, Podnikatel, Imitátor, Poprava, Sochař, HIV pozitivní, Exilový prezident, Rétorika, Čeští králové, Kladno, Československo, Hejtmani, Husité, Režisér, KSČ, Romantismus, Orlík, Královna, Gymnasté, Česká královna, Filozof, Komunista, Vojáci apod.

Doporučené odkazy, internet, počítače, hry
Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Můžete si je totiž vytisknout přímo z vaší tiskárny. Navštivte web obsahující více než 200 omalovánek k vytisknutí zdarma a nechte vaše děcka ukázat co umí s pastelkama, křídou nebo vodovkami. Vybarvit mohou například princeznu, robota nebo pohádkového draka. Vše samozřejmě zdarma a bez jakékoliv registrace.Máte rádi sport a především hokej? Pokud je odpověď ANO, navštivte partnerskou stránku s vtipy obsahující vtipy o hokeji.

Městské a obecní prapory obcí ČR

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Městské a obecní prapory obcí ČR. Najít tu můžete často hledané vlajky měst ze všech krajů České republiky: Plzeňský kraj, Olomoucký kraj, Královéhradecký kraj, Moravskoslezský kraj, Ústecký kraj, Jihomoravský kraj, Pardubický kraj, Středočeský kraj, Hlavní město Praha, Liberecký kraj, Zlínský kraj, Kraj Vysočina, Karlovarský kraj apod.

Keywords:zeměpis, zajímavosti, Tapety na plochu PC zdarma ke stažení, Super online kvízy, Tapety na plochu Dopravní prostředky, Nejlepší školní testy a kvízy, zdarma, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Nicole Kidman, hyperlinky, Biografie slavných osobností, webovky

Facebook je fenoménem poslední doby. Protože se o něm hodně mluví, vzniklo o něm i hodně vtipů. Vtipy o Facebooku naleznete zde.

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky používané v České republice a na Slovensku? Přehled dopravního značení rozděleného do kategorií zahraniční značky, informativní provozní značení, dodatkové tabulky, příkazové dopravní značky, informativní směrové dopravní značky, neoficiální zábavné značky, dopravní zařízení, značky upravující přednost, vodorovné značení, výstražné značky, informativní jiné dopravní značení apod.

Obrázky a kliparty zdarma

Nejen pro grafiky zde máme Obrázky a kliparty zdarma. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako láska, halloween, Vánoce a Advent, zvířata, mapy, sport, rostliny, věda, symboly, auta, nápoje, osobnosti a lidé, nástroje a přístroje, jídlo a nápoje, muži, květiny, přístroje, náboženství, ženy a dívky, smajlíci a emotikony, stavby, hmyz, zelenina atd.

Informace, internet, počítače, hry
Víte, že omalovánky jsou perfektní pomůckou pro rozvoj dětí? Pomáhají rozvíjet jemnou motoriku ruky a učí názvy různých objektů. Vemte pastelky, vytiskněte vybrané omalovánky a nechte vaše děti tvořit. Omalovánky k tisku můžete vybírat z mnoha kategorií jako Kytičky, Spojovačky nebo Písmena Abecedy.

Seznam formátů, přípon a koncovek souborů

Vyčerpávající Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte v čem spustit, jak importovat, jak exportovat, jak převést, čím zobrazit, jak otevřít, jak konvertovat, čím prohlížet, jak vytvořit, jak přehrát, v čem upravit soubory těchto typů: písma, fonty, dokumenty, konfigurační soubory, obrazy disků, komprimace dat, zdrojové kódy programovacích jazyků, spustitelné soubory, hudební audio soubory, grafiku, systémové soubory, internet a web, koncovky souborů apod.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií národnost, poruchy, žurnalisté a novináři, státní správa, mytologie, přezdívky, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, osobnosti, školství, psychologie, herectví, herci a herečky, panovníci, prezidenti, králové a círaři, vlastnosti, fikce a fantasy, sport, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, politika, zločin a právo, nadpřirozené osoby, lékařství, umělci, křesťanství, věda, historie atd.

Klíčová slova: V, webové stránky, multimédia, Argentina, Dopravní značky, Stručný encyklopedický slovník, internet, Velikonoční přáníčka, vtipné texty ke stažení, Online web Hry zdarma bez registrace, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, pro dospělé, školství

Při cestování do zahraničí se hodí znát některý cizí jazyk, především angličtinu. Kromě toho je dobré znát významy některých pojmů z oblasti cestování. Dobré je se seznámit i s kulturními specifiky dané země, například s národnostmi, abyste si kupř. nespletli Peršana v Íránu s Arabem. Dobré je i na letišti nebo v hotelu například vědět význam slova check in, a to proto, aby vám neuletělo letadlo a nepromeškali jste tak svoji vysněnou dovolenou.

Online adventní magazín - online vánoční magazín

Vánoce za dveřmi? Nemáte nakoupeny dárky, přáníčka, dekorace? Tak se podívejte Online adventní magazín. Tématické články jsou z kategorií recepty na vánoční jídlo a cukroví, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční dekorace, vánoční dárky, vánoční filmy, vánoční stromeček, vánoční přání, adventní všehochuť, vánoční zábava, materiály ke stažení, vánoční všehochuť atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Silvestr, Sněhulák, Jedle, Vánoční prostírání, Ohňostroj, Vánoční kaktus, Vánoční světýlka, Blahopřání, Koledy, Vánoční punč, Vánoční hvězda, K Vytištění, Kinder, Historické ozdoby, Rumové řezy, Píseň, Adventní věnec, Tablet, Borovice, Recepty, Vídeňský punč, Vánoční koledy, K Vytisknutí, Přání, Jarmark, Třásně, Vánoční stromeček, Štědrý den, Svíčky, Vánoční stromek, Strom apod.

Svoji vlajku nemají pouze státy (země), ale i jednotlivé kraje města a obce. Navštivte partnerskou stránku s vlajkami měst ČR.

Síť, internet, počítače, hry

Skvělé hry online zdarma

Zapařte si skvělé hry online zdarma Hry jsou rozdělené kategorií: Hry pro dva hráče, Sportovní hry, Relaxační hry, Závody aut, Střílečky, Logické hry, Stolní a deskové hry, Adventury, Brutální krvavé hry, Akční hry, Pro dívky, Skákačky a hopsačky, Postřehové hry, Strategie, Hry pro děti, Karetní hry a tak dále.

Informace o Chorvatsku, národní parky - Plitvická jezera, Krka. Chorvatský slovník. Popis měst a oblastí - Makarská riviéra, Zadar, Dubrovník, Istrie.

Ilustrační obrázky

Pro grafiky doporučujeme Ilustrační obrázky. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako muži, přístroje, halloween, láska, Velikonoce, velikonoční kliparty, zelenina, osobnosti a lidé, ovoce, stavby, náboženství, věda, hmyz, rostliny, dopravní prostředky, sport, jídlo a nápoje, ženy a dívky, květiny, mapy, nápoje, smajlíci a emotikony, symboly, hudba atd.

Onlinovky zdarma

Příznivcům PC her doporučujeme onlinovky zdarma Hry jsou rozdělené kategorií: Sportovní, Onlinovky pro dva hráče, Závodní, Střílečky, Pro dívky, Bojové online gamesy, Velikonoční hry, Strategie, Logické, Stolní hry a deskovky, Hry na vaření a smažení, Klasické, parkování - parkovačky, Vánoční online hry, Karetní a podobně.

Jste-li staršího data narození, jistě znáte počítačovou hru Arkanoid. Nyní si tuto online hru můžete zahrát online ve vašem prohlížeči.

Klíčová slova: Dopravní značky, kuriozity, Členské země americké federace, Mila Kunis, odkazy, Počítačové tapety pro Windows, Ilustrační obrázky, Obrázky k vytištění a vybarvení, Webové online testy zdarma, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Webové html5 hry zdarma

Při cestování do zahraničí se hodí znát některý cizí jazyk, především angličtinu. Kromě toho je dobré znát významy některých pojmů z oblasti cestování. Dobré je se seznámit i s kulturními specifiky dané země, například s národnostmi, abyste si kupř. nespletli Peršana v Íránu s Arabem. Dobré je i na letišti nebo v hotelu například vědět význam slova check in, a to proto, aby vám neuletělo letadlo a nepromeškali jste tak svoji vysněnou dovolenou.

Online adventní magazín - online vánoční magazín

Vánoce za dveřmi? Nemáte nakoupeny dárky, přáníčka, dekorace? Tak se podívejte Online adventní magazín. Tématické články jsou z kategorií recepty na vánoční jídlo a cukroví, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční dekorace, vánoční dárky, vánoční filmy, vánoční stromeček, vánoční přání, adventní všehochuť, vánoční zábava, materiály ke stažení, vánoční všehochuť atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Silvestr, Sněhulák, Jedle, Vánoční prostírání, Ohňostroj, Vánoční kaktus, Vánoční světýlka, Blahopřání, Koledy, Vánoční punč, Vánoční hvězda, K Vytištění, Kinder, Historické ozdoby, Rumové řezy, Píseň, Adventní věnec, Tablet, Borovice, Recepty, Vídeňský punč, Vánoční koledy, K Vytisknutí, Přání, Jarmark, Třásně, Vánoční stromeček, Štědrý den, Svíčky, Vánoční stromek, Strom apod.

Svoji vlajku nemají pouze státy (země), ale i jednotlivé kraje města a obce. Navštivte partnerskou stránku s vlajkami měst ČR.

World wide web, internet, internet, počítače, hry
Víte, co znamená být metrosexuál nebo šovinista? Pokud ne, zkuste se podívat na online slovník - Kdo je to?.Poznáte vlajky český měst a obcí? Dokázali byste si vybavit, jak vypadá ostravská vlajka, pardubická vlajka nebo vlajka Liberce?Víte kdo má svátek v listopadu nebo v prosinci? Navštivte web se seznamem svátků a dozvíte se to naprosto přesně.Potřebujete obrázky pro vaše dokumenty, prezentace nebo webové stránky? Pokud ano, navštivte spřátelenou stránku se sbírkou obrázků a klipartů zdarma.

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: obecné zkratky, zkratky krajů České republiky, týmy NHL, geocaching, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, úřady a ministerstva, vysokoškolské a akademické tituly, internetové domény 1. řádu, okresy České republiky, firmy a společnosti, mezinárodní organizace, země EU, vojenské hodnosti, měny, hudební zkratky, politické strany a hnutí apod.

Klíčová slova: M, Státní vlajky států světa, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, Obrázky a kliparty zdarma, Onlinovky zdarma, Pakistan, počítače, Seznam vlajek amerických států, Nejhranější online hry zdarma, URL, ú, Nejhranější hry online, Taylor Swift, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Muž jako zvíře: Najvšestrannejšie zviera je muž, pretože: - keď je zaľúbený, je somár - keď sa ožení je vôl - keď sa neožení, je osamelý vlk - keď podvedie manželku, je neverný pes - keď ho podvedie manželka, je paroháč - keď sa znovu ožení, tak sa to nedá porovnať s ničím, lebo také sprosté zviera na svete neexistuje!

Po pohřbu se ptají známí vdovce: "Jaká byla poslední manželčina slova?" "Zprava dobré."

Klaus přijde do nebe společně s Putinem a Bushem. Sedí tam svatý Petr a ptá se: "Ty jsi kdo"? "Já jsem Bush, prezident USA." "Sedni si po mojí pravici! A ty?" "Putin, prezident Ruska!" "Dobře, sedni si po mojí levici!" "A ty jsi kdo?" ptá se Klause. "Já jsem prezident Česka - profesor Klaus a jak vidím, sedíš mi na stoličce!"

Další odkazy:

Penelope Cruz
Tipy na Partnerské weby
Thierry Henry
Zajímavé linky na nejrůznější weby
MP3 Music download
Doporučené odkazy na zajímavé weby
Online obrázky k vybarvení
Linky na partnerské weby
Vánoční obrázky na PC
Tipy na zajímavé weby
Djibouti

Děkujeme vám za vaši návštěvu.