Naše tipy, zábava, hry, vzdělávání

Zde uvádíme zpětné linky na zajímavé internetové prezentace a na naše partnerské weby.

Dejte si pauzu při pěkné online hře, kterou je hra Twin Shot 2. Jedná se o již o druhý díl úspěšné série.Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.Máte rádi vtipy? Jestli ano, koukněte se na vtipy o policajtech, vtipy o ženách nebo na klasické vtipy o Pepíčkovi.
World wide web, internet, zábava, hry, vzdělávání
Prahu nebo Český Krumlov znají všichni, proto nemá smysl o nich psát. Měst v České republice jsou však stovky. Zajímá vás technika, hornictví nebo se chcete zchladit v parném létě? Pak navštivte hornické město Příbram plné technických a kulturních památek z doby těžby stříbra a jiných kovů.Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.

Dopravní značky

Jste řidič? Umíte dopravní značky využívané v ČR nebo na Slovensku? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako zákazové dopravní značení, výstražné značky, informativní jiné dopravní značení, dodatkové tabulky, informativní směrové dopravní značky, neoficiální zábavné značky, příkazové dopravní značky, značky upravující přednost, vodorovné značení, zahraniční značky, dopravní zařízení apod.

Klíčová slova: Online vánoční webzine, Světové vlajky, Přehled zkratek a akronymů, cestování, Film Avatar 1,2, Tapety na PC, kuriozity, Životopisy, biografie soudobých a historických osobností, Gabon, tipy, A, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, F

Federace USA

Vlajky evropských států zná většina našich obyvatel, ale vzpomněli poznali byste alespoň 10 vlajek států USA? Ověřte si své znalosti na webu Federace USA. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Alabama, Indiana, Nebraska, Colorado, Oklahoma, Wyoming, Missouri, Nové Mexiko, Severní Karolína, Severní Dakota, Maine, Vermont, Jižní Dakota, Arizona, Minnesota, Rhode Island, Ohio, New Hampshire, Nevada, Florida, Oregon, Kalifornie, Utah, Georgie, Wisconsin, Kentucky atd.

Nejhranější online hry zdarma

Zapařte si nejhranější online hry zdarma Hry jsou rozdělené kategorií: Logické, Onlinovky pro dva hráče, Karetní, Klasické, Oddechové, Hry na vaření a smažení, Pro dívky, Vánoční online hry, Sportovní, Střílečky, Velikonoční hry, Závodní, parkování - parkovačky, Stolní hry a deskovky, Bojové online gamesy a podobně.

černý humor, vtípky, vtipy, frky, vtipné texty, ftipy

Chcete si zlepšit náladu? černý humor, vtípky, vtipy, frky, vtipné texty, ftipy. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: vtipy o blondýnách, anekdoty o politice, černý humor, fóry o homosexuálech, murphyho zákony, vtipy o mužích, chlapech, vtipy o facebooku, vtipné hádanky, vtipné citáty, židovské anekdoty, vtipy o metanolu, frky o zvířatech, poslední věty před smrtí, vtipné básničky, fóry nejen o českém hokeji apod.

Síť, zábava, hry, vzdělávání
Víte, že? Velmi populární balónková hra je online hra Bouncing balls ve které musíte spojit minimálně 3 balónky stejné barvy. Vyzkoušejte i další online hry zdarma.Víte kdo je to Abbé? Pokud ne a přitom byste to vědět chtěli, klikněte sem pro odpověďSbírka textových přání, přáníček, blahopřání k různým příležitostem jako jsou narozeniny, svátek, odchod do důchodu, svatba, výročí svatby, ukončení studia apod.

Keywords:internet, pro děti, info, výukové pomůcky, Přáníčka k výročí svatby, Free game online hry, zadarmo, URL, Pardubický kraj, Federace USA, zdarma, Přehled formátů souborů

Biografie známých osobností - Životopisy osobností

Potřebujete materiály k vypracování referátu do literatury nebo dějepisu? Tak se podívejte Biografie známých osobností. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: novináři a žurnalisté, světoví i domácí politici, podnikatelé a obchodníci, umělci a umělkyně, významné osobnosti, režiséři a scénáristé, spisovatelé a spisovatelky, zločinci a vrazi, herci a herečky, zpěváci a zpěvačky, křesťané a svatí atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Filozof, Spisovatel, Maršál, Zpěvák, Právník, Prezidenti ČR, Antropolog, Poprava, Pop, Vládce, KHL, Voják, Vůdce, Zpěvačka, Komik, Upálen, Avangard Omsk, Prezidenti USA, Komunisté, Němci, Itálie, Ministři, Gymnasté, Politik, Rock ‚n‘ Roll, Faraon, Habsburkové, Básníci, Historik, Ital, Herec, Komunista, Státník, Washington Capitals, Architekt, Trest smrti apod.

Víte kdo má svátek v listopadu nebo v prosinci? Navštivte web se seznamem svátků a dozvíte se to naprosto přesně.

Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup. Najít tu můžete často hledané krajské vlajky ze všech krajů České republiky: polských vojvodství, regionů Francie, rakouských zemí, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa, krajů České republiky atd.

Internet, síť, zábava, hry, vzdělávání
Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Můžete si je totiž vytisknout přímo z vaší tiskárny. Navštivte web obsahující více než 200 omalovánek k vytisknutí zdarma a nechte vaše děcka ukázat co umí s pastelkama, křídou nebo vodovkami. Vybarvit mohou například princeznu, robota nebo pohádkového draka. Vše samozřejmě zdarma a bez jakékoliv registrace.Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.

Světové vlajky

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Světové vlajky. Naleznete zde státní vlajky z mnoha kategorí, kupříkladu: státy Střední Ameriky, státy jižní Ameriky, země Afriky, ostrůvky Oceánie, Antarktidy, země jižní Asie, země východní Asie, země střední Asie, státy Blízkého východu, země Severní Ameriky apod.

Klíčová slova: Online testy zdarma, Seznam přípon a koncovek souborů, Webové online hry zdarma, Vtipy, Obrázky na PC zdarma ke stažení, humor, Nejlepší online hry zdarma, Hong Kong, webovky, Nejhranější online hry zdarma, Nejhranější online testy a kvízy, Dopravní značky

Den matek určitě všichni znáte, ale víte, že se po světě běžně slaví i Den otců? Není to žádná recese ani novodobý výmysl, slaví se již přes sto let.Online hry, Onlinovky které můžete hrát ve vašem prohlížeči. Výběr z desítky kategorií (akční, bojové, deskové hry, logické, strategické, atd.).Víte, co je to netbook a co je to ultrabook a jaký je mezi nimi rozdíl?
Doporučené odkazy, zábava, hry, vzdělávání

Obrázky na PC zdarma ke stažení - obrázky ke stažení

Máme pro Vás tip! Zkuste Obrázky na PC zdarma ke stažení. vhodné pro phablet, počítač, obrazovka počítače, smartphone, mobil, displej, monitor, mobilní telefon, tablet, notebook, PC a pro operační systémy Lubuntu, OSX, Windows XP, Microsoft Windows 8, Java ME, Windows NT, Red Hat Linux, Windows Me, macOS, Windows 10 Mobile, Windows 95. Full HD pozadí ke stažení jsou rozdělené kategorií: tenisté a tenistky, zvířata, sportovní wallpapery, oceán, moře, pláže, fantasy, vesmír, kosmos, ptáci, hmyz a pavouci, velkoměsta a noční život, armáda, válka, zbraně, Formule 1, 3D a digitalní abstraktní tapety, Rally, závody aut, sportovní a závodní auta, motorky, květiny, fraktály, nature - příroda. Dostupná rozlišení jsou 1280x720, 1080x1800, 1536x2560, 2048x1080, 1280x800, HD 1280x720, 1600x2560, 1280x960, 1440x2560, 1440x900, 375x812, 1920x1280, 1600x1200, 412x846, 1800x1440, 1366x768 atd.

Facebook je fenoménem poslední doby. Protože se o něm hodně mluví, vzniklo o něm i hodně vtipů. Vtipy o Facebooku naleznete zde.

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: poruchy, nadpřirozené osoby, věda, mytologie, křesťanství, psychologie, hanlivé až sprosté přezdívky, profese a zaměstnání, rodinné vztahy, umělci, sport, národnost, panovníci, prezidenti, králové a círaři, historie, žurnalisté a novináři, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, školství, filozofie, podnikání a podnikatelé, politika, politici, záliby, státní správa, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky atd.

Textová přání k svátku rozdělená podle jmen, pro muže, ženu nebo kamarády.Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.

Klíčová slova: internetové stránky, webové stránky, Stručný encyklopedický slovník, Julia Stiles, zajímavosti, Nejlepší online hry zdarma, školství, Přáníčka k svátku, veršované sms texty k jmeninám, Dopravní značky, Obrázky a kliparty zdarma, zábava

Den matek určitě všichni znáte, ale víte, že se po světě běžně slaví i Den otců? Není to žádná recese ani novodobý výmysl, slaví se již přes sto let.Online hry, Onlinovky které můžete hrát ve vašem prohlížeči. Výběr z desítky kategorií (akční, bojové, deskové hry, logické, strategické, atd.).Víte, co je to netbook a co je to ultrabook a jaký je mezi nimi rozdíl?
Informace, zábava, hry, vzdělávání

Free game online hry

Zapařte si free game online hry. Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Závodní moto hry, Stolní hry a deskovky, Sportovní, Bojové gamesy, Logické, Relaxační onlinovky, Akční hry, Karetní hry, Strategie, strategické hry a tak podobně.

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: vysokoškolské a akademické tituly, mezinárodní organizace, úřady a ministerstva, mezinárodní organizace, okresy České republiky, fyzikální jednotky, obecné zkratky, firmy a společnosti, měny, zkratky krajů České republiky, země EU, hudební zkratky, politické strany a hnutí, geocaching, státy usa, internetové domény 1. řádu apod.

Nejhranější online testy a kvízy

všem pilným žákům doporučujeme nejhranější online testy a kvízy. Testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: cizí jazyky, testy psaní všemi deseti prsty, Matematické testy, online IQ testy zdarma, Angličtina, výuka anglického jazyka, výukové pomůcky, online testy a kvízy, Chemie - chemické testy a kvízy, zeměpisné testy a kvízy atd.

Tapety na PC - nejlepší wallpapery na plochu zdarma

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste Tapety na PC. vhodné pro tablet, smartphone, obrazovka počítače, mobil, displej, monitor, ultrabook, PC, phablet, počítač, mobilní telefon a pro operační systémy Windows 10, Chrome OS, Windows 98, Windows Me, Slackware, Microsoft Windows 8, Windows Server 2012, Mac, FreeBSD, macOS, Java ME. Obrázky na PC ke stažení jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako sportovní wallpapery, flóra, stromy, fantasy, sportovní a závodní auta, ptáci, zvířata, armáda, válka, zbraně, hmyz a pavouci, Rally, závody aut, velkoměsta a noční život, motorky, Formule 1, oceán, moře, pláže, vesmír, kosmos, tenisté a tenistky, květiny, free wallpapers, širokoúhlé Full HD widescreen. Dostupná rozlišení jsou 360x720, 800x600, 375x812, 412x846, 1440x960, 1280x720, 375x667, 640x480, 2048x1536, 1280x768, 1920x1280, 1080x1800, 1152x1920, 1600x2560, 360x640, 3200x1200 atd.

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: počítače, kultura, filozofie, příroda, ekonomie a ekonomika, rostliny, fyzika, stavebnictví, bankovnictví, zločin a právo, jídlo, náboženství a křesťanství, software, politika, materiály, český jazyk, psychologie, matematika, hardware, technika, nápoje, věda, školství, chemie atd.

Klíčová slova: Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, Tapety na PC ke stažení, B, Ilustrační obrázky, zdroje informací, Nature wallpapers, volný čas, doporučujeme, Stručný encyklopedický slovník, F, Full HD pozadí na PC, multimédia, Charlize Theron, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Ošklivý sen: Hrozná situace: slavný Špidla sedí v letadle, které náhle začalo hořet a řítí se k zemi. Populární muž se začal křižovat a modlit, když tu se před ním objevil ďábel a pravil: „Zachráním tě, ale zařvi, ať přehlušíš ten tryskáč a všichni tě pěkně slyší, že jsi blbec, sobec, nedouk a prospěchář.“ „To neřeknu!“ brání se předseda. „Vždyť je to pravda,“ namítl ďábel. „Právě proto,“ oponoval mu Špidla. „Tak ahoj?“ loučil se Satanáš. „Počkej, já se bojím.“ „Splň tedy mou podmínku.“ „Dobře, vždyť už je to stejně jedno. Jinou možnost nemám, jsme už jen pár set metrů na zemí. Tak poslouchej, budu křičet.“ Načež ze všech sil zakřičel: „Jsem blbec, sobec, nedouk a prospěchář!“ Náhle cítí, jak s ním někdo cloumá a říká mu: „Kolego, mluvíte ze spaní. Probuďte se, jste na zasedání vlády.“

Syn se vrací domů a volá ode dveří na otce: - Tati, už jsem doma! Otec sedí za počítačem a prohlíží si facebook, ani nezdvihne hlavu od monitoru a odpovídá: - Fajn. A kde si vlastně byl? - Na vojně.

Za 5 minut jsem z5... A jestli ne, tak si to přečti znovu.

Další odkazy:

Kde koupit levné letenky?
Partnerské internetové stránky
Real Madrid CF sepak bola
Zajímavé linky na nejrůznější weby
Přání, přáníčka, blahopřání
Tipy na užitečné weby
Přáníčka k svátku, vtipné texty k jmeninám
Odkazy nejen na naše partnerské weby
Arsenal Football sepak bola
Zajímavé webové stránky
FC Barcelona

Děkujeme vám za vaši návštěvu.