Partnerské weby, informace, cestování, volný čas

Na tomto místě uvádíme odkazy na doporučené internetové stránky.

Přísloví, moudrosti, motta, hlášky, aforismy, rčení, úsloví

Slavné citáty, Přísloví, moudrosti, motta, hlášky, aforismy, rčení, úsloví, . V této rozsáhlé kolekci naleznete citáty o neštěstí, citáty o bohatství, citáty o penězích, citáty o svobodě, citáty o lásce, hlášky o alkoholu, citáty o zdraví, citáty o lži, citáty o štěstí, citáty o manželství, citáty o životě, citáty o člověku, citáty o rozumu, citáty o nenávisti, citáty o smrti, citáty o bohu, přísloví o naději, citáty o dobru, citáty o přátelství, citáty o kráse od různých známých osobností.

Pro Atom web přináší informace nejen o jaderné energetice a uvádí na pravou míru propagandu ekologických organizací.Zkuste partnerský web, najdete na něm narozeninová přání, přání k odchodu do důchodu nebo k narození miminka a mnoho dalších textových i obrázkových přáníček k nejrůznějším příležitostem.

Informace, informace, cestování, volný čas

Dopravní značky

Jste řidič? Umíte dopravní značky využívané v Česku? Přehled dopravního značení rozděleného do kategorií dodatkové tabulky, dopravní zařízení, informativní jiné dopravní značení, neoficiální zábavné značky, zákazové dopravní značení, zahraniční značky, značky upravující přednost, výstražné značky, vodorovné značení, příkazové dopravní značky, informativní směrové dopravní značky apod.

Fóry, ftipy, fórky, vtípky, vtipy, anekdoty

Chcete se pobavit? Fóry, ftipy, fórky, vtípky, vtipy, anekdoty. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou rozdělené kategorií: O ekonomech, Vtípky o blondýnkách, Vtipy o cikánech, O gayích a homosexuálech, Vtipy o policajtech, O škole, Vtipné hádanky, O důchodcích, Frky, vtipy, vtípky, Frky o tchýních, O Chucku Norrisovi, O zvířátkách, Vtipy o Pepíčkovi, Vtipy o doktorech, O Somálcích, Frky ze života, O Windows, O manželství, O mužích, O Slovácích, Vtipy o židech - židovské anekdoty apod.

Nejhranější online hry zdarma

Zkuste nejhranější online hry zdarma . V této rozsáhlé kolekci naleznete Karetní, Onlinovky pro dva hráče, Pro dívky, parkování - parkovačky, Velikonoční hry, Závodní, Klasické, Logické, Sportovní, Vánoční online hry, Střílečky, Stolní hry a deskovky, Hry na vaření a smažení, Oddechové, Strategie a podobně.

Klíčová slova: Online hry pro děti zdarma, Online geografické testy zdarma bez registrace, V, Slovník pojmů Co je to?, Wayne Mark Rooney Ingiliz futbolcudur, Obrázky na PC ke stažení, Pozadí na plochu počítače, Skvělé hry online zdarma, Vlajka Chile, Online geografické testy zdarma bez registrace, Pozadí na PC, Biografie známých osobností, F

Vtipy, anekdoty, kameňáky, vtipné texty, ftipy, vtípky

Chcete se uvolnit? Vtipy, anekdoty, kameňáky, vtipné texty, ftipy, vtípky. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Vtipy o cikánech, O ekonomech, Vtipy o policajtech, O Chucku Norrisovi, Vtipy o doktorech, Vtipné hádanky, O zvířátkách, Vtipy o Bohu, O mužích, O Windows, O důchodcích, Frky, vtipy, vtípky, O manželství, O Němcích, Frky ze života, O ženách, O škole, O Somálcích, Vtipy o Pepíčkovi, Vtípky o blondýnkách, O Slovácích apod.

Online hry - Onlinovky neboli online hry můžete hrát ve vašem prohlížeči. Výběr z desítky kategorií (akční, bojové, deskové hry, logické, strategické, atd.). Nevíte, kterou hru si vybrat? Pak zkuste denní tipy na online hry zdarma.Znáte vlajku Dvora Králové Nad Labem - města známého svojí zoologickou zahradou?

Náš tip, informace, cestování, volný čas

Super online kvízy

nejen žákům ZŠ doporučujeme super online kvízy. Testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Chemie - chemické testy a kvízy, online IQ testy zdarma, testy psaní všemi deseti prsty, Angličtina, výuka anglického jazyka, Matematické testy, online testy a kvízy, cizí jazyky, výukové pomůcky, zeměpisné testy a kvízy atd.

Chcete si zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Jedním z rychlých a levných způsobů je změna tapety pracovní plochy. Mezi neoblíbenější pozadí patří horský vrchol, kapky vody a obilí.

Pozadí na tablet - obrázky na plochu počítače

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste Pozadí na tablet. lze použít v notebook, obrazovka počítače, počítač, smartphone, mobilní telefon, displej, PC, tablet, monitor, ultrabook, mobil a pro operační systémy Red Hat Linux, Lubuntu, OSX, Linux Ubuntu, BlackBerry OS, SUSE Linux, Windows 98, Windows 7, Apple iOS (iPhone), macOS, Windows XP. Tapety do mobilu z kategorií motorky, motocykly, auta, hudební tapety, sportovní pozadí, dopravní prostředky, voda a bubliny, budovy a stavby, vesmír, planety, galaxie, jídlo a nápoje, moře, oceány, pláže, 3D a Abstraktní, rostliny, adventní a vánoční tapety, Roztomilá zvířátka, příroda, krajina, hry a herní wallpapery, letadla, wallpapery, zvířata, květiny, kytky. Zvolit si můžete z velikostí 1024x600, 1600x900, 393x786, HD 1280x720, 2560x2048, 1152x1920, 1280x854, Full HD 1080x1920, 1280x1024, 1600x2560, 1080x1800, 2160x3840, 375x812, 1280x960, 320x568, 1680x1050 atd.

Keywords:zábava, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Dopravní značky, Vše o Vánocích, Football, webovky, počítače, odkazy, Countries and flags, linky, doporučujeme, weby

Státní prapory států světa

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Státní prapory států světa. V této jedinečné sbírce naleznete státy Střední Ameriky, země Severní Ameriky, Antarktidy, země Afriky, evropské země a státy, země východní Asie, země střední Asie, země jižní Asie, státy Blízkého východu, státy jižní Ameriky apod.

Prahu nebo Český Krumlov znají všichni, proto nemá smysl o nich psát. Měst v České republice jsou však stovky. Zajímá vás technika, hornictví nebo se chcete zchladit v parném létě? Pak navštivte hornické město Příbram plné technických a kulturních památek z doby těžby stříbra a jiných kovů.Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajka Ústí Nad Labem nebo vlajka Brna? Tyto a další vlajky naleznete právě zde.

Síť, informace, cestování, volný čas

Vlaječky krajů, prapory a symboly království

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Vlaječky krajů, prapory a symboly království. Krajské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: rakouských zemí, polských vojvodství, regionů Francie, krajů České republiky, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa atd.

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: nadpřirozené osoby, státní správa, fikce a fantasy, vlastnosti, panovníci, prezidenti, králové a círaři, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, psychologie, poruchy, školství, zločin a právo, historie, záliby, podnikání a podnikatelé, národnost, přezdívky, žurnalisté a novináři, osobnosti, herectví, herci a herečky, lékařství, hanlivé až sprosté přezdívky, mytologie, politici, věda, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky atd.

Znáte dobře státní vlajky zemí světa? Znáte vlajku svého města nebo některou vlajku státu USA? Dokažte to, vyzkoušejte naše kvízy vlajky nebo jiné zeměpisné testy.

Klíčová slova: Nejhranější online hry zdarma, zdroje informací, Online hry pro děti zdarma, Obrázky k svátku, přání k jmeninám, Kliparty zdarma ke stažení, Americké federální vlajky, výukové pomůcky, Omalovánky pro malé děti, školství, internetové stránky, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, odkaz

Státní vlajky vlajky států světa rozdělených do kategorií. Základní údaje o zemích (počet obyvatel, rozloha, hlavní město, atd.). vlajky některých bývalých států a vlajky významných organizací.Česká i slovenská Vyjmenovaná slova, významy slov, ukázkové věty a seznam slov k vytištění.Znáte pojem plugin nebo chipset? Nejen definici těchto pojmů naleznete ve stručném encyklopedickém slovníku pojmů - Co je to!.
World wide web, internet, informace, cestování, volný čas
Nezapomeňte, že kromě svátku se slaví i narozeniny, narození dítěte nebo svatba.Chcete potěšit mladou dívku ještě na základní školu chodící? Pošlete ji odkaz na Dívčí hry. Na stránkách s online hrama se nacházejí Barbie hry nebo Hannah Montana hry. Určitě ji tím potěšíte.Znáte dobře zákony? Znáte dobře Murphyho zákony? Pokud ne, urychleně navštivte naši partnerskou stránku s vtipy, kde najdete právě i Murphyho zákony.

Vlajky států světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Vlajky států světa. Tento přehled obsahuje vlajky a informace o několika stech zemí. Vybrat si můžete státy z následujících světadílů: země Afriky, státy Střední Ameriky, státy jižní Ameriky, státy Blízkého východu, ostrůvky Oceánie, země jižní Asie, země východní Asie, země Severní Ameriky, evropské země a státy, země střední Asie apod.

Vlajky měst a obcí České republiky

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Vlajky měst a obcí České republiky. Městské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: Karlovarský kraj, Zlínský kraj, Pardubický kraj, Ústecký kraj, Olomoucký kraj, Jihomoravský kraj, Moravskoslezský kraj, Liberecký kraj, Kraj Vysočina, Jihočeský kraj, Hlavní město Praha, Plzeňský kraj, Středočeský kraj apod.

Klíčová slova: Online testy zdarma bez registrace, F, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, Charlize Theron, pro děti, Super online kvízy, hyperlinky, Obrázky k svátku, textová přání k jmeninám, Státní prapory států světa, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, multimédia

Státní vlajky vlajky států světa rozdělených do kategorií. Základní údaje o zemích (počet obyvatel, rozloha, hlavní město, atd.). vlajky některých bývalých států a vlajky významných organizací.Česká i slovenská Vyjmenovaná slova, významy slov, ukázkové věty a seznam slov k vytištění.Znáte pojem plugin nebo chipset? Nejen definici těchto pojmů naleznete ve stručném encyklopedickém slovníku pojmů - Co je to!.
Internet, síť, informace, cestování, volný čas

Onlinovky zdarma

Jste-li milovník PC her, pak zkuste onlinovky zdarma . Mj. na webu naleznete Stolní a deskové hry, Bojové hry, Závody aut, Hry pro dva hráče, Akční hry, Logické hry, Postřehové hry, Sportovní hry, Animace, Střílečky, Strategie, Pro dívky, Hry pro děti, Karetní hry, Skákačky a hopsačky, Relaxační hry a tak dále.

Online poker - naučte se pravidla pokerových her a přečtěte si tipy jak vyzrát na ruletu.

Online hry pro děti zdarma

Všem hráčům doporučujeme online hry pro děti zdarma. Mj. na webu naleznete Bojové gamesy, Relaxační onlinovky, Sportovní, Postřehové, Strategie, strategické hry, Stolní hry a deskovky, Karetní hry, Akční hry, Závodní moto hry a tak podobně.

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky používané v České republice a na Slovensku? Přehled dopravního značení rozděleného do kategorií informativní směrové dopravní značky, informativní jiné dopravní značení, neoficiální zábavné značky, příkazové dopravní značky, značky upravující přednost, dopravní zařízení, zákazové dopravní značení, dodatkové tabulky, vodorovné značení, výstražné značky, zahraniční značky apod.

Pokud jste účastníky dopravního provozu, tak vám doporučujeme se seznámit s dopravním značením na webu se seznamem dopravních značek, taktéž vám doporučujeme webovky s tapetami aut na plochu PC a tapetami motorek.

Klíčová slova: URL, pro dospělé, Pozadí na tablet, Stručný slovník pojmů a termínů, internet, Texty blahopřání, Životopisy slavných osobností, F, Prapory českých měst, kuriozity, Přehled přípon a koncovek souborů, webové stránky, Velikonoční vajíčko k vybarvení, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Les Řáholec a ministerstvo financí: Víte, jaký je rozdíl mezi lesem Řáholcem a ministerstvem financí? . . . Žádný, v obou se ozývá "Mankóo, Mankóo"

Víte, kdo je to bisexuál? Muž, který jde za sestřičkou a sbalí doktora.

Na drátě visí tři netopýři, dva normálně hlavou dolů, ale třetí hlavou nahoru. Jeden z těch hlavou dolů se ptá druhého: "Hele, nevíš co se mu stalo?" "Copak nevidíš, že zvrací?"

Další odkazy:

Natalie Portman
Odkazy na zajímavé weby
Vlajka Tuvalu
Naše tipy na užitečné weby
Yasmine Bleeth
Tipy na užitečné weby
Omalovánky pro děti
Odkazy nejen na naše partnerské weby
Alyson Hannigan
Doporučené odkazy
Vše pro kolo

Děkujeme vám za vaši návštěvu.