Tipy na zajímavé weby, internet, počítače, hry

Doporučujeme vám následující webové stránky.

Naše země - Česká republika, se nachází uprostřed Evropy, je tedy logické, že cestovatelé a turisté vyrážejí nejčastěji právě do Evropy. A kam konkrétně? Oblíbený je samozřejmě náš soused, se kterým nás pojí historie - Slovensko, Slovenská republika. To je vyhledáváno nejčastěji pro své hory (Nízké a Vysoké Tatry), pro své kulturní památky nebo termální lázně. Lidé, kteří místo bahenních lázní preferují moře v letních měsících houfně navštěvují slunné Chorvatsko povětské svým mořem, národními parky z nichž nejznámější jsou Plitvická jezera, stejně jako historickými kulturními památkami, které naleznete např. v Dubrovníku.Vyzkoušejte Online Arkanoid! Jedná se o předělávku klasické hry známé z osmibitových počítačů.

Seznam formátů, přípon a koncovek souborů

Rozsáhlý Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak spustit, jak převést, v čem upravit, kterak editovat, jak přehrát, čím zobrazit, v čem spustit, jak vytvořit, jak exportovat, jak konvertovat, čím prohlížet následující typy souborů: komprimace dat, grafiku, spustitelné soubory, dokumenty, písma, fonty, hudební audio soubory, video soubory, koncovky souborů, zdrojové kódy programovacích jazyků, systémové soubory, konfigurační soubory, obrazy disků apod.

World wide web, internet, internet, počítače, hry

Seznam zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste seznam zkratek a akronymů. Vybrat můžete desítek kategorií jako úřady a ministerstva, země EU, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, internetové domény 1. řádu, hudební zkratky, státy usa, mezinárodní organizace, vysokoškolské a akademické tituly, politické strany a hnutí, mezinárodní organizace, geocaching, obecné zkratky, fyzikální jednotky, okresy České republiky, měny, týmy NHL apod.

Omalovánky online pro děti zdarma. Stovky obrázků k vybarvení přímo ve vašem prohlížeči. Mnoho kategorií jako dinosauři, pohádky, koně, zvířátka apod.Webové stránky Tapety na plochu PC nabízí ke stažení stovky wallpaperů v různých rozlišeních určených nejen na pozadí počítače, ale i mobilních telefonů nebo tabletů. Vybírat můžete z desítek různých kategorií - např. tapety aut, tapety moře nebo tapety psů. Všechny tapety jsou ke stažení zdarma.

Klíčová slova: pro děti, multimédia, tipy, Nej hry online, SMS přání k jmeninám podle jmen, PC tapety pro Windows, Kliparty zdarma, Hry pro nejmenší děti online zdarma, Online kasíno a ruleta, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, Vlajky států světa, Seznam zkratek a akronymů, Vše o Vánocích

Textová přání k svátku rozdělená podle jmen, pro muže, ženu nebo kamarády.

Přísloví, moudra, úsloví, rčení, bonmoty, moudrosti, hlášky

Citáty slavných osobností, Přísloví, moudra, úsloví, rčení, bonmoty, moudrosti, hlášky, přehledně rozdělené do kategorií: citáty o člověku, citáty o svobodě, citáty o rozumu, citáty o odvaze, citáty o životě, citáty o nenávisti, citáty o neštěstí, přísloví o naději, citáty o víře, citáty o smutku, citáty o lásce, citáty o lži, citáty o bohatství, citáty o bohu, citáty o manželství, citáty o ženách, citáty o smrti, citáty o zdraví, moudra o dětech, citáty o kráse od různých známých osobností.

Omalovánky, obrázky k vybarvení - obrázky k vybarvení, zdarma ke stažení a vytištění.

Síť, internet, počítače, hry

Členské země americké federace

Setkali jste se s neznámou vlajkou států USA? Potom zkuste web, ve kterém se dozvíte, o který stát se jednalo. Tento web se jmenuje Členské země americké federace. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Tennessee, Oregon, Severní Karolína, Texas, Rhode Island, Indiana, Mississippi, Jižní Dakota, Maine, Colorado, Washington, New York, Arizona, Georgie, Wyoming, Minnesota, Kansas, Nové Mexiko, Virginie, Aljaška, Wisconsin, Kalifornie, Montana, Illinois, Nebraska, Nevada atd.

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Doporučujeme online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. Mj. na webu naleznete Chemie - chemické testy a kvízy, Matematické testy, Angličtina, výuka anglického jazyka, zeměpisné testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, výukové pomůcky, online IQ testy zdarma, online testy a kvízy, cizí jazyky atd.

Státní vlajky většiny států světa rozdělených kategorií podle jednotlivých kontinentů (světadílů). U každého státu jsou uvedeny jeho základní údaje jako počet obyvatel, rozloha, hlavní město, nejvyšší a nejnižší místo, apod.

Keywords:školství, hyperlinky, webové stránky, webovky, Přáníčka k výročí svatby, Webové online testy zdarma, zábava, Kliparty pro Office, Omalovánky k vybarvení, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, doporučujeme, weby

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.

Aforismy, bonmoty, moudrosti, rčení, přísloví, myšlenky, motta

Citáty slavných osobností, Aforismy, bonmoty, moudrosti, rčení, přísloví, myšlenky, motta, . V této rozsáhlé kolekci naleznete citáty o nenávisti, citáty o manželství, moudra o dětech, citáty o rozumu, citáty o kráse, citáty o svobodě, citáty o zlu, citáty o bohu, citáty o víře, citáty o štěstí, hlášky o alkoholu, citáty o lásce, citáty o lži, citáty o neštěstí, citáty o ženách, citáty o penězích, citáty o zdraví, citáty o přátelství, citáty o smrti, citáty o odvaze od různých známých osobností.

Pozadí na PC zdarma ke stažení - tapety na plochu počítače

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste Pozadí na PC zdarma ke stažení. lze použít v mobilní telefon, monitor, mobil, phablet, ultrabook, PC, smartphone, tablet, obrazovka počítače, počítač, notebook a pro operační systémy Android, Microsoft Windows Vista, Windows 10, Mac, Windows 10 Mobile, macOS, Windows Server 2012, SUSE Linux, Apple iOS (iPhone), Linux Fedora, Windows XP. Pozadí na plochu PC jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako moře, oceány, pláže, hudební tapety, 3D a Abstraktní, hry a herní wallpapery, wallpapery, zvířata, květiny, kytky, letadla, vesmír, planety, galaxie, operační systémy, Windows, sportovní pozadí, vojenské Army tapety a zbraně, příroda, krajina, psi a štěňátka, adventní a vánoční tapety, voda a bubliny, Roztomilá zvířátka, dopravní prostředky, motorky, motocykly, jídlo a nápoje. Dostupné rozměry 1080x1800, 1680x1050, 2560x2048, 360x640, 320x568, 640x480, 1600x900, 1024x600, 1280x960, 375x812, 375x667, 800x1280, 1440x900, 768x1024, hi res 2560x1920, 1152x864 atd.

Náš tip, internet, počítače, hry

Biografie známých osobností - online biografie, životopisy osobností

Potřebujete zpracovat referát do dějepisu nebo literatury? Pak zkuste Biografie známých osobností. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako světoví i domácí politici, spisovatelé a spisovatelky, novináři a žurnalisté, režiséři a scénáristé, umělci a umělkyně, vojáci, generálové, válečníci, křesťané a svatí, zpěváci a zpěvačky, významné osobnosti, herci a herečky, podnikatelé a obchodníci atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Architekt, Maršál, Rakousko-Uhersko, Nežijící, Trest smrti, Miliardář, Country, Teolog, Olympijský vítěz, Kladno, Vražedkyně, Obchodník, HIV pozitivní, Sci-fi, Slovák, Romantismus, Novinář, Právník, Básníci, Komik, Stoletá válka, New Jersey Devils, Druhá světová válka, Režisér, Žijící, Čech, Zpěvačka, Filozof, Překladatel, Pedagog, Továrník, Rakušan, První republika, Protektorát, Básník, Hudba apod.

Vlajky států světa

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Vlajky států světa. Najít tu můžete často hledané vlajky z následujících světadílů: země jižní Asie, Antarktidy, evropské země a státy, země Afriky, státy Střední Ameriky, státy Blízkého východu, ostrůvky Oceánie, státy jižní Ameriky, země střední Asie, země Severní Ameriky apod.

Online adventní magazín - online vánoční webzine

Vánoce za dveřmi? Přičemž stále nemáte nakoupeny dary pro vaše bližní? Potom navštivte Online adventní magazín. Tématické články jsou z kategorií vánoční všehochuť, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční dárky, vánoční přání, vánoční koledy, vánoční dekorace, adventní všehochuť, recepty na vánoční jídlo a cukroví, materiály ke stažení, vánoční stromeček, vánoční filmy atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Smrk, Korálky, Borovice, Vánoční pozadí, K Vytisknutí, Ostrava, Strom, Ježíš Kristus, Silvestr, K Vytištění, Anděl, Linux, Papírové ozdoby, Přání, Blahopřání, Německy, Rostliny, Francouzsky, Vánoční světýlka, Vánoční ubrusy, Milka, Pro děti, Květiny, K Tisku, Láska nebeská, Husarské knoflíky, Vánoční punč, Rumové řezy, Vánoční koule, Advent, Adventní trhy apod.

Klíčová slova: A, č, výukové pomůcky, Obrázky ke stažení na plochu, zajímavosti, kuriozity, F, Velikonoce, pozadí na plochu, omalovánky, Online hry zdarma, internetové stránky, cestování, Nejhranější online testy a kvízy

Životopisy osobností, českých i zahraničních, současných i historických. Politici, spisovatelé, zpěváci, skladatelé, sportovci atd.

Přehled zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií měny, země EU, fyzikální jednotky, zkratky krajů České republiky, úřady a ministerstva, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, týmy NHL, vysokoškolské a akademické tituly, mezinárodní organizace, geocaching, firmy a společnosti, mezinárodní organizace, obecné zkratky, politické strany a hnutí, hudební zkratky, vojenské hodnosti apod.

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Dnes už je nemusíte kupovat, ale můžete je vytisknout rovnou na vaší tiskárně a to úplně zdarma. Vybírejte z mnoha motivů - například ptáčci, kytičky nebo dopravní prostředky.

Doporučené odkazy, internet, počítače, hry

Vše o Vánocích - online adventní magazín

Vánoce za dveřmi? Nemáte napečeno, nakoupeny přáníčka, dárky a vánoční výzdobu? Tak se podívejte Vše o Vánocích. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: vánoční zábava, adventní všehochuť, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční všehochuť, materiály ke stažení, vánoční přání, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční filmy, vánoční dárky, vánoční dekorace, vánoční stromeček atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Jídlo, K Vytisknutí, Korálky, Cesmína, Betlém, PF, Svíčky, Písnička, Strom, Keramika, Papírové ozdoby, Jesličky, Vánoční dekorace, Wallpaper, Košíčky, Přáníčko, Štóla, Vídeň, Kameňák, Vánoční prostírání, Vosí hnízda, Historické ozdoby, Keramický adventní věnec, Jmenovky, Omalovánky, Jingle Bells, Borovice, Německy, Vánoční koule, Vánoční kaktus, Kuba apod.

Online hry zdarma

Jste-li milovník PC her, pak zkuste online hry zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Pro dívky, Animace, Logické hry, Stolní a deskové hry, Karetní hry, Skákačky a hopsačky, Bojové hry, Strategie, Hry pro děti, Závody aut, Akční hry, Střílečky, Relaxační hry, Adventury, Sportovní hry, Brutální krvavé hry a tak dále.

Kliparty pro Office

Nejen pro grafiky zde máme Kliparty pro Office. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako symboly, mapy, hmyz, auta, láska, zelenina, halloween, Velikonoce, velikonoční kliparty, nástroje a přístroje, sport, věda, rostliny, ptáci, muži, ženy a dívky, Vánoce a Advent, přístroje, smajlíci a emotikony, náboženství, květiny, stavby, nápoje, dopravní prostředky atd.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud4 je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.

Kliparty zdarma

Pro grafiky doporučujeme Kliparty zdarma. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako mapy, stavby, sport, láska, Velikonoce, velikonoční kliparty, květiny, halloween, muži, smajlíci a emotikony, auta, náboženství, jídlo a nápoje, nástroje a přístroje, zelenina, dopravní prostředky, zvířata, přístroje, ženy a dívky, rostliny, Vánoce a Advent, nápoje, ptáci, hmyz atd.

Klíčová slova: Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, linky, zeměpis, Antigua and Barbuda, Nejlepší online hry zdarma, Stručný slovník pojmů a termínů, Online web Hry zdarma bez registrace, Přáníčka k svátku podle jmen, texty jmeninám, Online adventní magazín, Biografie známých osobností, F

Životopisy osobností, českých i zahraničních, současných i historických. Politici, spisovatelé, zpěváci, skladatelé, sportovci atd.

Přehled zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií měny, země EU, fyzikální jednotky, zkratky krajů České republiky, úřady a ministerstva, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, týmy NHL, vysokoškolské a akademické tituly, mezinárodní organizace, geocaching, firmy a společnosti, mezinárodní organizace, obecné zkratky, politické strany a hnutí, hudební zkratky, vojenské hodnosti apod.

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Dnes už je nemusíte kupovat, ale můžete je vytisknout rovnou na vaší tiskárně a to úplně zdarma. Vybírejte z mnoha motivů - například ptáčci, kytičky nebo dopravní prostředky.

Informace, internet, počítače, hry

Wallpapers na zdarma PC ke stažení - obrázky na plochu PC

Oživte si plochu vašeho PC. Wallpapers na zdarma PC ke stažení. doporučujeme pro PC, obrazovka počítače, notebook, displej, mobilní telefon, mobil, počítač, ultrabook, smartphone, phablet, monitor a pro operační systémy Linux Mint, Apple iOS (iPhone), Java ME, Slackware, Red Hat Linux, OSX, Windows 95, Windows NT, BlackBerry OS, Linux Xubuntu, Linux Ubuntu. Pozadí na tablet z kategorií Velikonoce - velikonoční tapety, vojenské Army tapety a zbraně, dopravní prostředky, Roztomilá zvířátka, budovy a stavby, hudební tapety, voda a bubliny, motorky, motocykly, psi a štěňátka, auta, příroda, krajina, letadla, moře, oceány, pláže, květiny, kytky, vesmír, planety, galaxie, sportovní pozadí, adventní a vánoční tapety, noční města, jídlo a nápoje, operační systémy, Windows. Vyberte si rozměr z 412x846, 1920x1200, 1800x1440, 1536x864, 1440x900, hi res 2560x1920, 1536x2048, 800x1280, 320x568, 2048x1080, 1920x1280, Full HD 1080x1920, 360x720, 1920x1080 Full HD, 360x760, 1600x1200 atd.

Hry pro nejmenší děti online zdarma

Běžte na hry pro nejmenší děti online zdarma . Naleznete zde Strategie, Akční hry, Střílečky, Stolní a deskové hry, Bojové hry, Pro dívky, Karetní hry, Animace, Hry pro dva hráče, Brutální krvavé hry, Skákačky a hopsačky, Adventury, Závody aut, Sportovní hry, Logické hry, Postřehové hry a tak dále.

Náš tip. Vyzkoušejte oddechovou, logickou hru Bubble Shooter nebo jinou z webových stránek s Online hrama zdarma.Víte, že známou stolní hru Logik můžete nyní hrát na online ve vašem prohlížeči? Logik a další stolní hry naleznete na stránkách Online Hry zdarma.

Nejhranější online testy a kvízy

všem pilným žákům doporučujeme nejhranější online testy a kvízy. V této rozsáhlé kolekci naleznete testy na výukové pomůcky, zeměpisné testy a kvízy, cizí jazyky, online IQ testy zdarma, Matematické testy, Chemie - chemické testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, online testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty atd.

Klíčová slova: URL, Členské země americké federace, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Hry pro dívky online, Městské a obecní prapory obcí ČR, Britney Spears, Dopravní značení, zdroje informací, Pozadí na PC zdarma ke stažení, Tapety na plochu počítače, odkaz, humor, Filmy, filmová kamera, střih, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Kapavka: Oznamuje lékař homosexuálovi: „Máte kapavku. Kde jste k ní přišel?” „Nevím. Byl jsem sice v sauně, ale vzadu oči nemám!”

Hádají se dva teplouši. Po chvíli se jeden nasere a říká: „Tak víš co? Polib mi prdel!” Druhý se zamračí: „Ne, ne, ne, žádný usmiřování nebude!”

Víte, jak lze mezi politiky najít tři naprosté blbce? - Namátkou.

Další odkazy:

FC Barcelona
Naše tipy na zajímavé stránky
Online přáníčka k svátku a sms texty jmeninám
Partnerské internetové stránky
Omalovánky pro děti
Tipy na zajímavé weby
Omalovánky zdarma ke stažení
Zajímavé webové stránky
Sexy Salma Hayek
Odkazy na partnerské weby
Chicago

Děkujeme vám za vaši návštěvu.