Zajímavé odkazy, počítače a internet

Inspirujte se níže uvedenými odkazy a navštivte jiné zajímavé webové projekty.

Online web Hry zdarma bez registrace

Všem hráčům doporučujeme online web Hry zdarma bez registrace Vybírejte z kategorií Logické hry, Závody aut, Bojové hry, Pro dívky, Adventury, Karetní hry, Relaxační hry, Strategie, Hry pro děti, Hry pro dva hráče, Postřehové hry, Brutální krvavé hry, Stolní a deskové hry, Sportovní hry, Skákačky a hopsačky, Akční hry a tak dále.

Vyzkoušejte Online Arkanoid! Jedná se o předělávku klasické hry známé z osmibitových počítačů.Mezi nejpopulárnější online hry patří online hra balónky. V této oddechové střílečce střílí opička šipky na balónky. Pokud jste tuto hru dosud nehráli, určitě ji vyzkoušejte.

Doporučené odkazy, počítače a internet

Kliparty pro dokumenty

Pro grafiky doporučujeme Kliparty pro dokumenty. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako muži, ženy a dívky, smajlíci a emotikony, Velikonoce, velikonoční kliparty, ptáci, náboženství, hmyz, nápoje, stavby, osobnosti a lidé, halloween, mapy, nástroje a přístroje, symboly, Vánoce a Advent, věda, sport, dopravní prostředky, jídlo a nápoje, zvířata, květiny, zelenina, auta atd.

Podívejte se také na nové webové stránky obsahující omalovánky pro děti online. Přímo z prohlížeče máte možnost vybarvovat omalovánky aut, omalovánky koní nebo obrázky mašinekPojmy a termíny ze všech oborů lidské činnosti.

Klíčová slova: Seznam vlajek měst České republiky, Stručný slovník pojmů a termínů, školství, zábava, Obrázky ke stažení na plochu, Seznam souborových přípon, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, Nejlepší obrázky na plochu zdarma, Přáníčka k svátku, veršované sms texty k jmeninám, Přehled států světa a jejich vlajek, Online životopisy, biografie, Wallpapers na plochu počítače, zdroje informací

Seznam vlajek měst České republiky

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Seznam vlajek měst České republiky. Najít tu můžete často hledané vlajky měst ze všech krajů České republiky: Olomoucký kraj, Ústecký kraj, Moravskoslezský kraj, Hlavní město Praha, Královéhradecký kraj, Pardubický kraj, Jihočeský kraj, Liberecký kraj, Středočeský kraj, Kraj Vysočina, Plzeňský kraj, Zlínský kraj, Jihomoravský kraj apod.

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: věda, školství, internet, psychologie, jídlo, materiály, nemoce, chemie, český jazyk, bankovnictví, cestování, lékařství a medicína, zkratky, filozofie, sport, hardware, literatura, ekonomie a ekonomika, software, fyzika, politika, náboženství a křesťanství, nástroje, různé atd.

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajka Českých Budějovic nebo vlajka Jeseníku? Tyto a další vlajky naleznete zde.

World wide web, internet, počítače a internet
Jste-li staršího data narození, jistě znáte počítačovou hru Arkanoid. Nyní si tuto online hru můžete zahrát online ve vašem prohlížeči.Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.

Seznam souborových přípon

Velký Seznam souborových přípon, ve kterém se dozvíte jak vytvořit, jak konvertovat, jak exportovat, kterak editovat, čím zobrazit, jak otevřít, v čem upravit, jak spustit, jak převést, čím prohlížet, jak přehrát soubory těchto typů: konfigurační soubory, internet a web, systémové soubory, komprimace dat, grafiku, video soubory, koncovky souborů, spustitelné soubory, písma, fonty, dokumenty, zdrojové kódy programovacích jazyků, hudební audio soubory apod.

Keywords:Onlinovky zdarma, webovky, webové stránky, H, Tapety, pozadí, wallpapers, V, linky, URL, Luis Alberto Suárez Díaz Uruguayli futbolcudur, F, Nejlepší školní testy a kvízy, odkazy

Známé středočeské lázeňské město proslulé svojí minerální vodou. Víte o čem je řeč? Ano, jedná se o Poděbrady. Více zde.Elektronická textová blahopřání k významným životním událostem jako jsou k narozeniny, svátky, dny otců a matek, ukončení studia, odchod do penze, promoce, svatba atd. Krátké vtipné veršované básničky pro vaše blízké.

Wallpapers na plochu počítače - nejlepší wallpapery na plochu zdarma

Oživte si plochu vašeho PC. Wallpapers na plochu počítače. jsou vhodná pro tablet, obrazovka počítače, ultrabook, smartphone, notebook, mobilní telefon, mobil, displej, PC, počítač, monitor a pro operační systémy Windows NT, Windows 98, Windows Me, Android, SUSE Linux, OSX, Linux Fedora, Slackware, Windows XP, Microsoft Windows Vista, Windows 95. Tapety na PC z kategorií fantasy, 3D a digitalní abstraktní tapety, tenisté a tenistky, velkoměsta a noční život, vesmír, kosmos, armáda, válka, zbraně, flóra, stromy, sportovní a závodní auta, širokoúhlé Full HD widescreen, Rally, závody aut, květiny, free wallpapers, nature - příroda, hmyz a pavouci, zvířata, Formule 1, ptáci, oceán, moře, pláže. Stahujte ve velikostech 1280x768, 800x1280, širokoúhlé 1366x768, 412x846, 1366x1024, 1024x600, 1600x2560, 1366x768, 1600x1200, 375x812, 4800x1200, 1680x1050, 1024x768, 360x760, 393x786, 1152x768 atd.

Náš tip, počítače a internet

Tapety na plochu PC zdarma ke stažení - nejlepší pozadí na plochu zdarma

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Tapety na plochu PC zdarma ke stažení. lze použít v počítač, ultrabook, displej, monitor, tablet, mobilní telefon, mobil, phablet, obrazovka počítače, notebook, smartphone a pro operační systémy Windows NT, Windows 10 Mobile, Mac, Linux Mint, macOS, SUSE Linux, Windows 7, Windows 98, Windows XP, Linux Ubuntu, Slackware. PC tapety pro Windows z kategorií hudební tapety, zvířata, 3D a Abstraktní, Velikonoce - velikonoční tapety, adventní a vánoční tapety, rostliny, voda a bubliny, moře, oceány, pláže, letadla, příroda, krajina, sportovní pozadí, květiny, kytky, vesmír, planety, galaxie, jídlo a nápoje, budovy a stavby, auta, Roztomilá zvířátka, vojenské Army tapety a zbraně, motorky, motocykly, noční města. Zvolit si můžete rozměry 1080x1800, 375x812, 360x640, 1024x768, 2048x1080, HD 1280x720, 393x786, 640x480, 1200x1920, 1280x768, 360x760, 1600x900, 1440x2560, 1536x2560, 1680x1050, 768x1024 atd.

Potřebujete zabavit vaše malé děti během dlouhé cesty autem, letadlem nebo vlakem? Pak jim nainstalujete do telefonu jednoduché java hry zdarma, které je jistě zabaví. Pokud nechcete hry instalovat, můžete dětem v notebooku nabídnout online hry zdarma, případně jim vytiskněte omalovánky zdarma. Zábavných alternativ je opravdu hodně.Informace o Chorvatsku. Turistika (národní parky, Plitvická jezera, Krka). Anglicko-chorvatský slovník.

Klíčová slova: Kliparty pro dokumenty, Biografie slavných osobností, Členské země americké federace, Online omalovánky Sport pro děti, zdarma, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, Obrázky vlajek měst ČR, Tapety pro Windows, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, weby, doporučujeme, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

K přání je mnoho příležitostí jak se dozvíte na tomto webu. Naleznete zde třeba klasická přání k jmeninám, přání k novému roku nebo přání k promoci.Vžijte se do role Spidermana - pavoučího muže v nové onlinovce. Hra Spider Man je k dispozici online ve vašem prohlížeči.

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: zkratky krajů České republiky, hudební zkratky, vojenské hodnosti, fyzikální jednotky, internetové domény 1. řádu, obecné zkratky, firmy a společnosti, týmy NHL, úřady a ministerstva, mezinárodní organizace, geocaching, politické strany a hnutí, měny, země EU, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, mezinárodní organizace apod.

Internet, síť, počítače a internet

Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR. Vybrat můžete regionální vlajky nejen krajů ČR, ale i vlajky krajů České republiky, království Spojeného království Velké Británie, polských vojvodství, rakouských zemí, Spolkových zemí Německa, regionů Francie atd.

Způsob dopravy je zásadní věcí při cestování. Někdy je dokonce samotná doprava a zvolený dopravní prostředek cílem - cesta je cíl. Zvláště pokud cestujete za pomoci svých svalů - při chůzi, jízdě na kole nebo koloběžce. Tam jde právě o sportovní výkon a ne o to se někam rychle dostat. Pro mnoho lidí je ale samotná přeprava otravou, kterou chtějí mít co nejrychleji za sebou a proto obvykle volí nejrychlejší způsob dopravy, například letadlo pro delší vzdálenosti.Víte, že? Velmi populární balónková hra je online hra Bouncing balls ve které musíte spojit minimálně 3 balónky stejné barvy. Vyzkoušejte i další online hry zdarma.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, poruchy, herectví, herci a herečky, přezdívky, zločin a právo, fikce a fantasy, panovníci, prezidenti, králové a círaři, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, nadpřirozené osoby, národnost, umělci, mytologie, profese a zaměstnání, křesťanství, historie, žurnalisté a novináři, politici, hanlivé až sprosté přezdívky, sport, psychologie, školství, podnikání a podnikatelé, filozofie, osobnosti atd.

Seznam souborových přípon

Velký Seznam souborových přípon, ve kterém se dozvíte jak přehrát, jak převést, jak vytvořit, čím zobrazit, jak konvertovat, jak importovat, v čem upravit, čím prohlížet, jak otevřít, kterak editovat, v čem spustit následující typy souborů: obrazy disků, hudební audio soubory, internet a web, spustitelné soubory, systémové soubory, komprimace dat, konfigurační soubory, písma, fonty, šablony dokumentů, dokumenty, koncovky souborů, video soubory apod.

Klíčová slova: Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, V, pro děti, Texty blahopřání, Webové online hry zdarma, zadarmo, zeměpis, Omalovánky zdarma, Databáze osobností Kdo je to?, Adventní magazín, počítače

K přání je mnoho příležitostí jak se dozvíte na tomto webu. Naleznete zde třeba klasická přání k jmeninám, přání k novému roku nebo přání k promoci.Vžijte se do role Spidermana - pavoučího muže v nové onlinovce. Hra Spider Man je k dispozici online ve vašem prohlížeči.

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: zkratky krajů České republiky, hudební zkratky, vojenské hodnosti, fyzikální jednotky, internetové domény 1. řádu, obecné zkratky, firmy a společnosti, týmy NHL, úřady a ministerstva, mezinárodní organizace, geocaching, politické strany a hnutí, měny, země EU, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, mezinárodní organizace apod.

Síť, počítače a internet
Na dovolenou nemusíte jezdit jen do vzdáleného zahraničí, ale můžete ji strávit v České republice, která i přes svoji malou velikost má hodně co nabídnout! V ČR naleznete hory, lesy, kulturní i technické památky. Jediné, co chybí je skutečné slané moře a teplo v zimě. V následujících řádcích přinášíme několik tipů na výlety po České republice.

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení používané v České republice a na Slovensku? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako dodatkové tabulky, informativní jiné dopravní značení, informativní provozní značení, dopravní zařízení, značky upravující přednost, neoficiální zábavné značky, zákazové dopravní značení, zahraniční značky, příkazové dopravní značky, výstražné značky, informativní směrové dopravní značky apod.

Klasické textové vtipy roztříděné do kategorií blondýnky, o policajtech, o Chucku Norrisovi, o tchýních nebo o Somálcích, vtipné hádanky a další.

Online zeměpisné testy a kvízy zdarma

Běžte na online zeměpisné testy a kvízy zdarma. V této jedinečné sbírce naleznete testy znalostí zemí a států světa, testy na hádání vlajek, online kvízy a testy, hádaní hlavních měst, Puzzle, skládačky vlajek atd.

Webové online hry zdarma

Milovníkům herním milovníkům doporučujeme webové online hry zdarma Jednotlivé položky jsou přehledně rozdělené do kategorií: Hry na vaření a smažení, Pro dívky, parkování - parkovačky, Strategie, Oddechové, Karetní, Stolní hry a deskovky, Závodní, Střílečky, Bojové online gamesy, Sportovní, Onlinovky pro dva hráče, Klasické, Logické, Vánoční online hry a podobně.

Klíčová slova: internet, Státní vlaječky, prapory, zajímavosti, internetové stránky, Vlajky států USA, Online hry omalovánky, Seznam souborových přípon, Skvělé hry online zdarma, cestování, Online web Hry zdarma bez registrace, K, tipy, Přáníčka k sňatku, narozeninám a k Vánocůmu, 6

Několik fórů na závěr. Vtip V ZOO:

Homosexuál sedí v kostele a okolo jde pomocník faráře a mává kadidlem. Přejde jednou, přejde podruhé a když jde potřetí, homosexuál to nevydrží a povídá: "Bacha, hochu, hoří ti kabelka!"

Vstoupí pacient do ordinace a lékař jen zaúpí: „Člověče, vy jste si spletl ordinaci. Nohy se vám podlamují a chodíte, jako byste měl natrženou prdel. Ale tady je oční!” „No právě, pane doktore. Sehnal jsem si místo barmana v gay klubu. Vysoký plat, velký dýška, prostě paráda. Mám jen jeden problém, tik na levém oku. Když se rozčílím, chytne mě tik, začnu okem mrkat a než se otočím, už to do mě některý hošan šije!”

Další odkazy:

Texas hold em Indonesia
Linky na partnerské weby
Zamilované sms vzkazy
Doporučené odkazy
Sobi k vybarvení
Odkazy na zajímavé weby
Přání, přáníčka, blahopřání
Odkazy na partnerské weby
Andrés Iniesta
Odkazy nejen na naše partnerské weby
Digitální počítačové hry, herní konzole

Děkujeme vám za vaši návštěvu.