Dále doporučujeme

Vážený návštěvníku, připravili jsme pro Vás řadu zajímavých odkazů na různé informační a zábavní webové stránky.

Máte malou holčičku a chcete ji naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zdarma. Díky vybarvování omalovánek s princeznami nebo koňmi se nejen zabaví, ale i zábavnou formou naučí pracovat s myší.

Víte, kdo je to stalker? Jedná se pojem související se zločinem. Nejen tento pojem naleznete na stránkách s názvem Kdo je to?

Rčení, myšlenky, přísloví, moudra, výroky, motta, aforismy

Citáty slavných osobností, Rčení, myšlenky, přísloví, moudra, výroky, motta, aforismy, rozdělené kategorií: citáty o člověku, citáty o smrti, citáty o rozumu, citáty o lásce, citáty o nenávisti, citáty o neštěstí, citáty o zdraví, citáty o kráse, citáty o životě, citáty o víře, citáty o ženách, citáty o dobru, citáty o manželství, citáty o bohatství, citáty o přátelství, přísloví o naději, citáty o bohu, citáty o zlu, citáty o smutku, citáty o penězích od různých známých osobností.

Síť

Webové html5 hry zdarma

Běžte na webové html5 hry zdarma Hry jsou rozdělené kategorií: Stolní hry a deskovky, parkování - parkovačky, Klasické, Závodní, Vánoční online hry, Logické, Velikonoční hry, Karetní, Onlinovky pro dva hráče, Strategie, Bojové online gamesy, Sportovní, Hry na vaření a smažení, Střílečky, Pro dívky a podobně.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Slovník pojmů Co je to?. Vybrat si můžete desítek kategorií jako internet, zkratky, zločin a právo, psychologie, stavebnictví, sport, různé, hardware, materiály, náboženství a křesťanství, příroda, lékařství a medicína, literatura, chemie, ekonomie a ekonomika, český jazyk, počítače, nemoce, nápoje, latina, školství, technika, nástroje, matematika atd.

Nejhranější online testy a kvízy

všem pilným žákům doporučujeme nejhranější online testy a kvízy. V této rozsáhlé kolekci naleznete testy na Chemie - chemické testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, Matematické testy, online IQ testy zdarma, online testy a kvízy, cizí jazyky, zeměpisné testy a kvízy, výukové pomůcky, Angličtina, výuka anglického jazyka atd.

Klíčová slova: Obrázky na PC zdarma ke stažení, hyperlinky, Wallpapery na PC ke stažení, cestování, Obrázek Sexy oči, info, Federace USA, internetové stránky, Singer Britney Spears, F, pro dospělé, č, Nejhranější online testy a kvízy

Malují rády vaše děti? Pokud ano, nechť zkusí omalovánky online pro děti. Kategorie auta, vláčky nebo pohádky uspokojí kluky i holky.

Potřebujete zabavit malá děcka? Posaďte je před online omalovánky. Mnoho omalovánek, ke kterým nepotřebujete pastelky. Omalujte koně, Dinosaury či vláčky.

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý z vás.

World wide web, internet

Navštivte přání, přáníčka a blahopřání. V tomto webu naleznete v tomto webu. Stovky vtipných veršovaných textových i obrázkových přáníček k svátku, narozeninám, svatbě, k MDŽ, odchodu do důchodu apod.

Nezapomeňte, že kromě svátku se slaví i narozeniny, narození dítěte nebo svatba.

Popřát byste neměli zapomenout lidem slavících tzv. kulatiny - kulatá výročí. Jedná se výročí, které jsou násobkem deseti. Nejvýznamnějším kulatým výročím je 50 let.

Keywords:R, Vánoční web, odkaz, doporučujeme, Obrázek barevná kraslice, výukové pomůcky, Webové html5 hry zdarma, Nejlepší hry pro dívky, Obrázek tři vajíčka, tipy, Obrázky, kliparty, Super online hry zdarma

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.

Máte rádi židovské anekdoty nebo Černý humor? Pak běžte na novou stránku s vtipy. Budete určitě spokojeni.

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky využívané v ČR nebo na Slovensku? Navštivte přehled dopravních značek rozdělených do kategorií jako informativní jiné dopravní značení, neoficiální zábavné značky, informativní provozní značení, příkazové dopravní značky, zahraniční značky, zákazové dopravní značení, značky upravující přednost, vodorovné značení, dodatkové tabulky, dopravní zařízení, výstražné značky apod.

Informace

Online životopisy, biografie slavných osobností - biografie slavných osobností

Potřebujete materiály k vypracování referátu do literatury nebo dějepisu? Tak vyzkoušejte Online životopisy, biografie slavných osobností. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: herci a herečky, spisovatelé a spisovatelky, křesťané a svatí, významné osobnosti, režiséři a scénáristé, zločinci a vrazi, sportovci a sportovkyně, světoví i domácí politici, vojáci, generálové, válečníci, umělci a umělkyně, podnikatelé a obchodníci atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Právník, Pop, Císař, Zpěvák, Nežijící, AIDS, Československo, První republika, Ital, ČSSD, Zlatý slavík, Režisér, Trenérka, Olympiáda, Spisovatel, Scénárista, New York Rangers, Starověký Egypt, Slovák, Komunisté, Producent, Charta 77, Komik, Dramatik, Hudebnice, Malíř, Archivář, Avangard Omsk, Životopis, Křesťanství, Máj, KSČ, Sci-fi, Francouz, Němci, Češi apod.

Super online flash hry

Milovníkům počítačových her doporučujeme super online flash hry . Naleznete zde Hry pro děti, Brutální krvavé hry, Skákačky a hopsačky, Adventury, Postřehové hry, Logické hry, Střílečky, Karetní hry, Bojové hry, Strategie, Sportovní hry, Animace, Relaxační hry, Hry pro dva hráče, Závody aut, Stolní a deskové hry a tak dále.

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Využijte omalovánky online, které můžete vybarvovat zdarma a bez registrace hned teď ve vašem prohlížeči. Vybírejte ze stovek obrázků zvířat, auta, vláčků apod.

Klíčová slova: Přehled souborových přípon, weby, zajímavosti, Nejlepší web stránka, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, multimédia, URL, Omalovánky pro děti, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, Dopravní značení, webovky, Vlajky jednotlivých států USA

Biografie známých osobností - online biografie, životopisy osobností

Sháníte informace o nějaké známé osobnosti? Potom zkuste Biografie známých osobností. Tématické články patří do kategorií zpěváci a zpěvačky, křesťané a svatí, umělci a umělkyně, novináři a žurnalisté, zločinci a vrazi, vojáci, generálové, válečníci, režiséři a scénáristé, významné osobnosti, spisovatelé a spisovatelky, herci a herečky, světoví i domácí politici atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Životopis, Prezidenti ČR, Gymnasté, Nežijící, Básník, Spisovatel, Zlatý slavík, Miliardář, Režisér, Hejtman, Maršál, Generalissimus, Hejtmani, Právník, Olympiáda, AIDS, Habsburkové, Imitátor, KSČ, Romantismus, Císař, Zpěvák, Filozof, Rakousko-Uhersko, New Jersey Devils, Vůdce, Mluvčí, Pedagog, New York Rangers, Podnikatel, Washington Capitals, Prezident, Egypt, Skladatel, Prezidenti USA, Herec apod.

Má svátek váš bližní? Nezapomeňte mu poslat pěkné blahopřání k jmeninám.

Super online kvízy

Zahrajte si super online kvízy. Mj. na webu naleznete online kvízy a testy, hádaní hlavních měst, testy na hádání vlajek, Puzzle, skládačky vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Náš tip

černý humor, vtipné texty, vtipy, fóry, fórky, ftipy

Chcete se uvolnit? černý humor, vtipné texty, vtipy, fóry, fórky, ftipy. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Frky o tchýních, Vtipy o policajtech, Vtipné hádanky, Vtípky o blondýnkách, Vtipy o doktorech, Frky, vtipy, vtípky, Vtipy o cikánech, O mužích, O Chucku Norrisovi, O Němcích, O ženách, O Somálcích, Vtipy o Bohu, O ekonomech, O Windows, O zvířátkách, O důchodcích, Vtipy o Pepíčkovi, O gayích a homosexuálech, O manželství, O Slovácích apod.

Mezi nejpopulárnější online hry patří online hra balónky. V této oddechové střílečce střílí opička šipky na balónky. Pokud jste tuto hru dosud nehráli, určitě ji vyzkoušejte.

Omalovánky online pro děti zdarma. Stovky obrázků k vybarvení přímo ve vašem prohlížeči. Mnoho kategorií jako dinosauři, pohádky, koně, zvířátka apod.

Životopisy slavných osobností - Životopisy slavných osobností z řad panovníků, prezidentů, politiků, umělců, spisovatelů, vědců, vojevůdců, sportovců atd.

Motta, úsloví, moudra, hlášky, aforismy, bonmoty, výroky

Citáty slavných, Motta, úsloví, moudra, hlášky, aforismy, bonmoty, výroky, . Naleznete zde citáty o nenávisti, citáty o lásce, citáty o lži, citáty o životě, citáty o smutku, citáty o neštěstí, citáty o manželství, citáty o víře, citáty o penězích, citáty o bohu, citáty o ženách, citáty o člověku, citáty o kráse, moudra o dětech, hlášky o alkoholu, citáty o zdraví, citáty o svobodě, citáty o smrti, přísloví o naději, citáty o odvaze od různých známých osobností.

Klíčová slova: Pozadí na plochu počítače, Online hry pro děti zdarma, Super online kvízy, Velikonoční blahopřání Velikonoce jsou tady!, zábava, Super online flash hry, zdroje informací, Jessica Alba, Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky, Obrázky vlajek států světa, linky

Super online hry zdarma

Všem hráčům doporučujeme super online hry zdarma . Naleznete zde Omalovánky, online html5 hry, Střílecí hry, Adventní, vánoční hry, Vzdělávací a výukové hry, Auta a závodní, Akční gamesky, Vaření a smažení, Logické hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Deskovky, Puzzle a skládačky, Sportovní gamesy, Oddechové hry, Hannah Montana, Arkády a plošinovky, Oblíkačky, Karetní hry - solitaire, Adventury, Strategické onlinovky, Farmářské hry apod.

Víte kdo má svátek v listopadu nebo v prosinci? Navštivte web se seznamem svátků a dozvíte se to naprosto přesně.

Vlaječky krajů, prapory a symboly království

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Vlaječky krajů, prapory a symboly království. Krajské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: rakouských zemí, polských vojvodství, krajů České republiky, království Spojeného království Velké Británie, regionů Francie, Spolkových zemí Německa atd.

Obrázky vlajek států světa

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Obrázky vlajek států světa. Země a jejich státní vlajky jsou rozdělené do kategorií jako státy jižní Ameriky, země Afriky, státy Blízkého východu, země jižní Asie, Antarktidy, evropské země a státy, země střední Asie, země Severní Ameriky, státy Střední Ameriky, ostrůvky Oceánie apod.

Myslíte si, že to starosta vede s vaším městem špatně? Zkuste si zahrát na starostu a postavte si své město v legendární strategické hře Sim City, která je nyní k dispozici online ve vašem prohlížeči.

Doporučené odkazy

Klíčová slova: Online adventní magazín, pro děti, Webové online testy zdarma, č, Slovník pojmů Co je to?, Ilustrační velikonoční grafika zdarma ke stažení, Dopravní značky, internet, zeměpis, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, Seznam zkratek a akronymů, Vlajky států světa, Obrázek velikonoční beránek, 4

Několik fórů na závěr. Vtip Co když dojde benzín?: Žákyně se před zkouškou na řidičský průkaz ptá svého instruktora: "Pane instruktore, když mi dojde palivo a rozhodnu se jet dál neuškodí to motoru?"

Seznámí se mladý muž s blondýnkou. Při rozloučení se zeptá: "Mohu ti zítra zavolat do práce?" "Můžeš, ale kdyby to brala šéfová, tak to polož." "Jak jí ale poznám?" "Je zrzavá a má brejle."

Další odkazy:

Pěkné vektorové kliparty s velikonočními motivy ke stažení
Velikonoční přáníčka, vtipné texty ke stažení
Doporučené odkazy na zajímavé weby
Otevřený formát
Tým NHL New York Islanders
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Charlize Theron
Partnerské internetové stránky
Přání a obrázky
Naše tipy na zajímavé stránky
Tapety na plochu zvířátka
Online omalovánky pro malé děti k vybarvení
Naše tipy na užitečné weby
Gisele Bündchen
Mám čest být vajíčko - velikonoční přáníčko

Děkujeme vám za vaši návštěvu.