Tipy na zajímavé weby, informace, cestování, volný čas

Na této stránce Vám předkládáme seznam užitečných odkazů na weby které byste měli určitě navštívit. Naleznete zde zajímavé stránky nejen našich partnerů, které se zabývají stejným ale i jiným tématem (jako tyto web stránky).

Informace o Chorvatsku. Turistika (národní parky, Plitvická jezera, Krka). Anglicko-chorvatský slovník.

Webové online testy zdarma

Zahrajte si webové online testy zdarma. Online geografické testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Online testy a kvízy zdarma

Všem studentům základních i středních škol doporučujeme online testy a kvízy zdarma. Naleznete zde Matematické testy, Chemie - chemické testy a kvízy, online IQ testy zdarma, testy psaní všemi deseti prsty, online testy a kvízy, cizí jazyky, Angličtina, výuka anglického jazyka, výukové pomůcky, zeměpisné testy a kvízy atd.

Doporučené odkazy, informace, cestování, volný čas

Vyzkoušejte Online Arkanoid! Jedná se o předělávku klasické hry známé z osmibitových počítačů.

Dopravní značení

Znáte dobře dopravní značení používané v naší vlasti? Prohlédněte si přehled dopravních značek používaných v ČR a v zahraničí. Značení je rozděleno do kategorií: značky upravující přednost, informativní směrové dopravní značky, příkazové dopravní značky, informativní jiné dopravní značení, dodatkové tabulky, výstražné značky, zahraniční značky, neoficiální zábavné značky, vodorovné značení, zákazové dopravní značení, dopravní zařízení apod.

Online poker - naučte se pravidla pokerových her a přečtěte si tipy jak vyzrát na ruletu.

Klíčová slova: weby, internet, F, počítače, Obrázky na plochu Vesmír, Vlajky států USA, Dopravní značky, Webové online testy zdarma, Charlize Theron, info, pro děti, Full HD tapety na PC, Přehled formátů souborů

Full HD tapety ke stažení - full HD tapety na PC

Dále vám doporučujeme: Full HD tapety ke stažení. můžete využít v ultrabook, smartphone, počítač, phablet, tablet, displej, monitor, obrazovka počítače, notebook, PC, mobilní telefon a pro operační systémy Android, Windows 98, Red Hat Linux, Windows Server 2012, macOS, Windows 10, OSX, Windows NT, Windows Me, Windows 7, FreeBSD. Tapety na PC ke stažení jsou rozdělené kategorií: hudební tapety, květiny, kytky, dopravní prostředky, adventní a vánoční tapety, rostliny, vesmír, planety, galaxie, voda a bubliny, motorky, motocykly, vojenské Army tapety a zbraně, psi a štěňátka, Roztomilá zvířátka, 3D a Abstraktní, jídlo a nápoje, wallpapery, moře, oceány, pláže, zvířata, noční města, Velikonoce - velikonoční tapety, hry a herní wallpapery, operační systémy, Windows. Dostupná rozlišení jsou 320x568, 2560x2048, 1536x2560, 2560x1440, 2048x1080, 1440x960, 640x480, 1200x1920, 1536x2048, 360x640, 1440x2560, 375x667, hi res 2560x1920, 1152x1920, 854x480, 800x600 atd.

Popřát byste neměli zapomenout lidem slavících tzv. kulatiny - kulatá výročí. Jedná se výročí, které jsou násobkem deseti. Nejvýznamnějším kulatým výročím je 50 let.

Web o Egyptu - pyramidy a sfinga v Gíze, města a letoviska, historie a seznam králů starověkého Egypta, fotografie a další informace.

Internet, síť, informace, cestování, volný čas

Kliparty zdarma ke stažení

Pro grafiky doporučujeme Kliparty zdarma ke stažení. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako náboženství, symboly, rostliny, hmyz, ženy a dívky, jídlo a nápoje, osobnosti a lidé, zelenina, sport, smajlíci a emotikony, mapy, nápoje, květiny, ovoce, Vánoce a Advent, stavby, věda, auta, přístroje, ptáci, Velikonoce, velikonoční kliparty, muži, láska atd.

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: osobnosti, podnikání a podnikatelé, filozofie, historie, záliby, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, herectví, herci a herečky, vlastnosti, školství, žurnalisté a novináři, lékařství, poruchy, politici, sport, psychologie, Spisovatelé a básníci, politika, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, státní správa, nadpřirozené osoby, profese a zaměstnání, zločin a právo, věda, rodinné vztahy atd.

Znalost státních symbolů a vlajek států a zemí světa je při cestování docela důležitá. Je opravdu trapas, Faux pas, pokud jste v zemi a nepoznáte její vlajku. Připravili jsme pro vás několik obrázků státních a městských vlajek, se kterými se můžete při cestování setkat. Další obrázky vlajek naleznete v příslušných odkazech.

Keywords:zeměpis, webovky, Obrázky na PC, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Wayne Mark Rooney - anglický fotbalista, Seznam přípon a koncovek souborů, Super online hry zdarma, Hry pro dívky online, Matsushima Nanako, volný čas, Státní prapory, Dopravní značení

Korektní i nekorektní básně, vtipné i pravdivé, krátké i dlouhé básničky, sarkastické verše - to vše naleznete na stránkách Basne.net

Víte, čím se vyznačuje cynik, despota nebo egoista? Toto a mnohem víc se dozvíte v online encyklopedickém slovníku.

Máte rádi vtipy? Máte rádi básničky? Pak určitě koukněte na kategorii vtipné básničky na novém konkurenčním webu.

Informace, informace, cestování, volný čas

Životopisy slavných osobností z řad politiků, panovníků, prezidentů, vědců, umělců, spisovatelů, zpěváků, herců apod.

Znáte Rubikovu kostku? Pokud ji chcete složit, nemusíte pro ní do obchodu, stačí si otevřít online hru Rubikova kostka ve vašem prohlížeči.

Full HD wallpapery ke stažení - obrázky na PC

Máme pro Vás tip! Zkuste Full HD wallpapery ke stažení. doporučujeme pro počítač, notebook, smartphone, tablet, displej, obrazovka počítače, mobil, monitor, mobilní telefon, PC, ultrabook a pro operační systémy Windows Me, Linux Fedora, Java ME, Android, Mac, Chrome OS, FreeBSD, Linux Ubuntu, Windows 98, Red Hat Linux, Windows NT. Wallpapery na plochu PC jsou rozdělené kategorií: free wallpapers, květiny, fantasy, tenisté a tenistky, sportovní wallpapery, hmyz a pavouci, 3D a digitalní abstraktní tapety, oceán, moře, pláže, motorky, vesmír, kosmos, sportovní a závodní auta, zvířata, Rally, závody aut, Formule 1, ptáci, fraktály, velkoměsta a noční život, flóra, stromy. Stahujte ve velikostech HD 1280x720, Full HD 1080x1920, 1280x854, 2560x2048, 854x480, 1366x768, 1920x1200, 1600x1200, 4800x1200, 1680x1050, 375x812, 1152x1920, 1440x960, 1024x768, 800x600, 1280x1024 atd.

Klíčová slova: A, odkaz, školství, Charlize Theron, Státní vlaječky, prapory, K, Vše o Vánocích, Fotografie Britney Spears, zdarma, Prapory regionů a království, Městské a obecní prapory obcí ČR, URL

Vše o Vánocích - vánoční web

Blíží se Vánoce? Nemáte nakoupeny všechny dary, nevíte jak si vyzdobit byt? Potom zkuste Vše o Vánocích. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií materiály ke stažení, vánoční dárky, vánoční zábava, vánoční všehochuť, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční přání, vánoční stromeček, recepty na vánoční jídlo a cukroví, adventní všehochuť, vánoční dekorace, vánoční filmy atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Vosí hnízda, Kavkazská jedle, Strom, Obrazovka, Lindt, Stromeček, Kuba, Wallpaper, Tichá noc, Jmenovka, Košíčky, Vánoční stromeček, K Vytištění, Píseň, Jarmark, Vánoční koule, Plzeň, Jedle, Vídeňský punč, K Vytisknutí, Láska nebeská, PF, Špalda, Vánoční světýlka, Tablet, Tisk, Přáníčko, Pokrmy, Korálky, Tapeta, Adventní neděle apod.

Obrázky na PC - obrázky na PC zdarma ke stažení

Dále vám doporučujeme: Obrázky na PC. můžete využít v smartphone, notebook, PC, počítač, ultrabook, displej, mobil, obrazovka počítače, phablet, monitor, mobilní telefon a pro operační systémy SUSE Linux, Windows NT, Linux Mint, Windows 7, Linux Xubuntu, Windows 10 Mobile, Linux Fedora, Red Hat Linux, Windows 2000, macOS, Apple iOS (iPhone). Full HD tapety na PC zdarma jsou rozdělené kategorií: Rally, závody aut, motorky, fraktály, fantasy, velkoměsta a noční život, sportovní a závodní auta, vesmír, kosmos, ptáci, free wallpapers, sportovní wallpapery, nature - příroda, zvířata, květiny, Formule 1, oceán, moře, pláže, hmyz a pavouci, širokoúhlé Full HD widescreen, armáda, válka, zbraně. Zvolit si můžete rozměry 1680x1050, 2560x1600, 1280x768, 3200x1200, 2560x1920, 640x480, Full HD 1080x1920, 1920x1080 Full HD, 1200x1920, 1080x1800, 2048x1080, 750x1334, 3200x1800, 375x812, 1440x2560, 360x720 atd.

Víte, co je to netbook a co je to ultrabook a jaký je mezi nimi rozdíl?

Náš tip, informace, cestování, volný čas

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Vybrat si můžete desítek kategorií jako psychologie, chemie, latina, fyzika, nástroje, politika, lékařství a medicína, software, jídlo, matematika, věda, český jazyk, kultura, cestování, sport, hardware, ekonomie a ekonomika, příroda, rostliny, materiály, internet, náboženství a křesťanství, školství, bankovnictví atd.

Regionální vlajky, prapory a symboly krajů

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Regionální vlajky, prapory a symboly krajů. Naleznete zde nejen krajské vlajky ale i například vlajky krajů České republiky, polských vojvodství, Spolkových zemí Německa, rakouských zemí, království Spojeného království Velké Británie, regionů Francie atd.

Stránka Kdo je to? je internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu - slovníku, který aktuálně obsahuje přes 2000 různých záznamů naleznete i vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání.

Hry pro dívky online

Jste-li milovník PC her, pak zkuste hry pro dívky online . Mj. na webu naleznete Stolní hry a deskovky, Hry na vaření a smažení, Karetní, Oddechové, Sportovní, Střílečky, Bojové online gamesy, parkování - parkovačky, Velikonoční hry, Logické, Pro dívky, Onlinovky pro dva hráče, Vánoční online hry, Klasické, Závodní a podobně.

Kamaz je ruská automobilka, která poslední léta jasně dominuje Rally Dakar. Zahrajte si online hru zvanou Kamaz master kde si vyzkoušíte jejich kamion.

Klíčová slova: webové stránky, humor, pro dospělé, Země Německa, hyperlinky, Online testy a kvízy zdarma, H, Antistresové omalovánky, Super online kvízy, multimédia, Full HD tapety ke stažení

Vše o Vánocích - vánoční web

Blíží se Vánoce? Nemáte nakoupeny všechny dary, nevíte jak si vyzdobit byt? Potom zkuste Vše o Vánocích. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií materiály ke stažení, vánoční dárky, vánoční zábava, vánoční všehochuť, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční přání, vánoční stromeček, recepty na vánoční jídlo a cukroví, adventní všehochuť, vánoční dekorace, vánoční filmy atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Vosí hnízda, Kavkazská jedle, Strom, Obrazovka, Lindt, Stromeček, Kuba, Wallpaper, Tichá noc, Jmenovka, Košíčky, Vánoční stromeček, K Vytištění, Píseň, Jarmark, Vánoční koule, Plzeň, Jedle, Vídeňský punč, K Vytisknutí, Láska nebeská, PF, Špalda, Vánoční světýlka, Tablet, Tisk, Přáníčko, Pokrmy, Korálky, Tapeta, Adventní neděle apod.

Obrázky na PC - obrázky na PC zdarma ke stažení

Dále vám doporučujeme: Obrázky na PC. můžete využít v smartphone, notebook, PC, počítač, ultrabook, displej, mobil, obrazovka počítače, phablet, monitor, mobilní telefon a pro operační systémy SUSE Linux, Windows NT, Linux Mint, Windows 7, Linux Xubuntu, Windows 10 Mobile, Linux Fedora, Red Hat Linux, Windows 2000, macOS, Apple iOS (iPhone). Full HD tapety na PC zdarma jsou rozdělené kategorií: Rally, závody aut, motorky, fraktály, fantasy, velkoměsta a noční život, sportovní a závodní auta, vesmír, kosmos, ptáci, free wallpapers, sportovní wallpapery, nature - příroda, zvířata, květiny, Formule 1, oceán, moře, pláže, hmyz a pavouci, širokoúhlé Full HD widescreen, armáda, válka, zbraně. Zvolit si můžete rozměry 1680x1050, 2560x1600, 1280x768, 3200x1200, 2560x1920, 640x480, Full HD 1080x1920, 1920x1080 Full HD, 1200x1920, 1080x1800, 2048x1080, 750x1334, 3200x1800, 375x812, 1440x2560, 360x720 atd.

Víte, co je to netbook a co je to ultrabook a jaký je mezi nimi rozdíl?

Síť, informace, cestování, volný čas

Doporučujeme vám internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu, který aktuálně obsahuje přes 2000 záznamů získáte vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání. Zajímavostí je podrobná kategorie s hanlivými osloveními a nadávkami ve které zjistíte kdo je blbec, idiot, imbecil apod.

Online adventní magazín - vánoční web

Blíží se Vánoce? A přitom netušíte, co koupit nejbližším za dárky? Nevíte, jak si ozdobíte stromeček a jaké cukroví budete péct? Potom zkuste Online adventní magazín. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií recepty na vánoční jídlo a cukroví, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční všehochuť, adventní všehochuť, vánoční koledy, materiály ke stažení, vánoční filmy, vánoční stromeček, vánoční dárky, vánoční zábava, vánoční přání atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Lindt, Štědrý večer, Kapr, Popelka, Jedle, Betlém, Umělý vánoční stromek, Recepty, Borovice, Vánoční koledy, Vánoční ozdoby, Vánoční stromek, Německy, Ježíš Kristus, Křesťanství, Plzeň, Rumové řezy, Vídeňský punč, Zdraví, Pastýř, Advent, Obrazovka, Osvětlení, Sněhová vločka, Pro děti, Vánoční svícen, Vánoční trhy, Vánoční hvězda, Cesmína, Windows, Ohňostroj apod.

Svoji vlajku nemají pouze státy (země), ale i jednotlivé kraje města a obce. Navštivte partnerskou stránku s vlajkami měst ČR.

Víte kdo je to Abbé? Pokud ne a přitom byste to vědět chtěli, klikněte sem pro odpověď

Super free web games zdarma

Příznivcům PC her doporučujeme super free web games zdarma . Naleznete zde Adventní, vánoční hry, Oddechové hry, Letecké simulátory, Sportovní gamesy, Logické hry, Hry s koňmi, Oblíkačky, Farmářské hry, Vaření a smažení, Holčičí, dívčí hry pro holky, Skákací a hopsací gamesky, Puzzle a skládačky, Auta a závodní, Omalovánky, Deskovky, Arkády a plošinovky, Akční gamesky, Karetní hry - solitaire, Adventury, Střílecí hry, Strategické onlinovky apod.

Klíčová slova: zajímavosti, Free game online hry, Super free web games zdarma, Webové html5 hry zdarma, Biografie známých osobností, Internet pornography videos images webcams, linky, Stručný slovník pojmů a termínů, kuriozity, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, V, Obrázky zdarma, Vlajka Uruguaye, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Svatba: V obřadní síni: „Pane starosto, představuji vám snoubence, kteří požádali o uzavření sňatku.” „Krucifix, zase jsem zapomněl, jestli je nevěsta Aleš nebo Jára!”

Wikipedie: "Já vím všechno!" Google: "Najdu všechno!" Facebook: "Já znám všechny." Internet: "Beze mě jste v prdeli." Elektřina: "Tak se uklidníme, jo?!"

Příroda je skvělá věc. Ale selektivní herbicid je selektivní herbicid…

Další odkazy:

Chelsea FC
Odkazy na užitečné webové stránky
Přání k narození dítěte
Linky na partnerské weby
Sexy Ashlee Simpson
Tipy na zajímavé weby
Sandra Bullock
Doporučené odkazy
Fotbalista Luis Suárez
Naše tipy na zajímavé stránky
Barcelona FC

Děkujeme vám za vaši návštěvu.