Tipy na zajímavé weby, počítače a internet

Zde se nacházejí odkazy na zajímavé internetové web stránky, které doporučujeme navšítit.

Korektní i nekorektní básně, vtipné i pravdivé, krátké i dlouhé básničky, sarkastické verše - to vše naleznete na stránkách Basne.net

Znáte otáčecí hry, tzv. otáčečky? Jednou z nejlepších her tohoto typu je hra Atlantic Quest, kterou si můžete zahrát zdarma na našem partnerském webu.

Dlouhá cesta autem, autobusem, vlakem nebo letadlo může být velmi nudná. Pomoci vám mohou hry. Pokud cestujete individuálně, bude asi první volbou váš mobilní telefon. I 20 let staré telefony obsahující javu jsou schopny spustit jednoduché java hry, které si můžete stáhnout často zdarma. Lepší je však poprosit Ježíška, ať vám k Vánocům daruje mobilní telefon od firmy Apple nebo s operačním systémem Android. Na takových mobilech si pak můžete zahrát mnoho pěkných her a kromě toho můžete zjistit třeba aktuální předpověď počasí, jízdní řád a zpoždění, poslat zamilovanou sms vašemu miláčkovi atd.

Náš tip, počítače a internet

Fóry, kameňáky, vtipné texty, vtípky, fórky, vtipy

Zkuste vypnout! Fóry, kameňáky, vtipné texty, vtípky, fórky, vtipy. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako židovské anekdoty, vtipy o blondýnách, vtipné citáty, černý humor, poslední věty před smrtí, anekdoty o politice, murphyho zákony, fóry o homosexuálech, kameňáky, vtipné básničky, vtipy o metanolu, frky o zvířatech, vtipy o facebooku, vtipné hádanky, vtipy o mužích, chlapech apod.

Motta, myšlenky, úsloví, výroky, rčení, hlášky, přísloví

Citáty slavných osobností, Motta, myšlenky, úsloví, výroky, rčení, hlášky, přísloví, z kategorií citáty o ženách, citáty o manželství, citáty o bohatství, moudra o dětech, hlášky o alkoholu, citáty o lži, citáty o životě, citáty o rozumu, citáty o penězích, citáty o svobodě, citáty o zdraví, citáty o přátelství, citáty o neštěstí, citáty o kráse, citáty o nenávisti, citáty o víře, citáty o člověku, citáty o odvaze, citáty o bohu, přísloví o naději od různých známých osobností.

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: historie, umělci a umění, křesťanství, přezdívky, profese a zaměstnání, panovníci, prezidenti, králové a círaři, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, státní správa, osobnosti, Spisovatelé a básníci, věda, sportovci a sportovkyně, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, poruchy, vlastnosti, lékařství, zločin a právo, psychologie, záliby a hobby, školství a vzdělávání, podnikání a podnikatelé, politici, mytologie, žurnalisté a novináři atd.

Klíčová slova: linky, hyperlinky, zajímavosti, multimédia, Grunge rock music, počítače, Dopravní značení, Nejlepší hry pro dívky, Christina Aguilera, info, kuriozity, Obrázky vlajek měst ČR, Hry pro nejmenší děti online zdarma

Omalovánky a vymalovánky - černobílé obrázky k vybarvení, zadarmo ke stáhnutí a vytistknutí pro děti i dospělé.

Víte, že známou stolní hru Logik můžete nyní hrát na online ve vašem prohlížeči? Logik a další stolní hry naleznete na stránkách Online Hry zdarma.

Online hry zdarma

Milovníkům počítačových her doporučujeme online hry zdarma . Mj. na webu naleznete Hannah Montana, Arkády a plošinovky, Adventní, vánoční hry, Letecké simulátory, Barbie hry, Vzdělávací a výukové hry, Oddechové hry, Auta a závodní, Akční gamesky, online html5 hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Skákací a hopsací gamesky, Deskovky, Omalovánky, Oblíkačky, Střílecí hry, Logické hry, Vaření a smažení, Sportovní gamesy, Farmářské hry, Puzzle a skládačky apod.

Doporučené odkazy, počítače a internet

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?

Chcete si zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Jedním z rychlých a levných způsobů je změna tapety pracovní plochy. Mezi neoblíbenější pozadí patří horský vrchol, kapky vody a obilí.

Náš tip. Vyzkoušejte oddechovou, logickou hru Bubble Shooter nebo jinou z webových stránek s Online hrama zdarma.

Keywords:zdroje informací, pro děti, Vše o Vánocích, odkaz, Přání, gratulace zadarmo ke stažení, Nejhranější online testy a kvízy, Nejlepší obrázky na plochu zdarma, Nejlepší online hry zdarma, Anonymní proxy server, Super online flash hry, výukové pomůcky, Vlajky měst a obcí České republiky

Znalost státních symbolů a vlajek států a zemí světa je při cestování docela důležitá. Je opravdu trapas, Faux pas, pokud jste v zemi a nepoznáte její vlajku. Připravili jsme pro vás několik obrázků státních a městských vlajek, se kterými se můžete při cestování setkat. Další obrázky vlajek naleznete v příslušných odkazech.

Nejhranější online testy a kvízy

všem pilným žákům doporučujeme nejhranější online testy a kvízy. V této jedinečné sbírce naleznete kvízy na online testy a kvízy, Chemie - chemické testy a kvízy, online IQ testy zdarma, cizí jazyky, Matematické testy, zeměpisné testy a kvízy, výukové pomůcky, Angličtina, výuka anglického jazyka, testy psaní všemi deseti prsty atd.

Textová přání k svátku rozdělená podle jmen, pro muže, ženu nebo kamarády.

Informace, počítače a internet

Obrázky vlajek měst ČR

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Obrázky vlajek měst ČR. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z Královéhradecký kraj, Olomoucký kraj, Středočeský kraj, Moravskoslezský kraj, Plzeňský kraj, Pardubický kraj, Ústecký kraj, Karlovarský kraj, Kraj Vysočina, Hlavní město Praha, Jihomoravský kraj, Zlínský kraj, Liberecký kraj apod.

Na dovolenou nemusíte jezdit jen do vzdáleného zahraničí, ale můžete ji strávit v České republice, která i přes svoji malou velikost má hodně co nabídnout! V ČR naleznete hory, lesy, kulturní i technické památky. Jediné, co chybí je skutečné slané moře a teplo v zimě. V následujících řádcích přinášíme několik tipů na výlety po České republice.

Online biografie, životopisy osobností - biografie známých osobností

Potřebujete zpracovat referát do dějepisu nebo literatury? Potom zkuste Online biografie, životopisy osobností. Tématické články patří do kategorií významné osobnosti, spisovatelé a spisovatelky, podnikatelé a obchodníci, novináři a žurnalisté, zpěváci a zpěvačky, umělci a umělkyně, zločinci a vrazi, křesťané a svatí, vojáci, generálové, válečníci, herci a herečky, režiséři a scénáristé atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Teolog, Poslanci, Komunisté, Životopis, Hejtmani, KSČ, Druhá světová válka, Slováci, Faraon, Trenérka, Angličané, Válka, ČSSD, Němci, Ministři, Egypt, Imitátor, Vrah, Zlatý slavík, Překladatel, Prezidenti USA, Generalissimus, Diplomat, Normalizace, Česká královna, Sebevražda, Mim, Hokej, Hudba, Exilový prezident, Renesance, Obchodník, Miliardáři, KHL, Architekt, Pittsburgh Penguins apod.

Klíčová slova: Členské země americké federace, Kliparty pro Office, Online web Hry zdarma bez registrace, Filmy, filmová kamera, střih, F, zadarmo, P, Rulet Roulette, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, F, F, Full HD pozadí na PC

Kliparty pro Office

Pro grafiky doporučujeme Kliparty pro Office. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako nástroje a přístroje, přístroje, mapy, muži, zelenina, věda, náboženství, jídlo a nápoje, zvířata, rostliny, Velikonoce, velikonoční kliparty, nápoje, hudba, ovoce, dopravní prostředky, ženy a dívky, stavby, auta, květiny, láska, halloween, ptáci, symboly atd.

Kdo je to je internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu, který aktuálně obsahuje přes 1000 různých záznamů naleznete i vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání.

Víte co je to docx, ods nebo avi? Jedná se o přípony souborů.

World wide web, internet, počítače a internet

USA, Amerika, Spojené státy. Obrovská země plná různých lidí a přírodních zajímavostí nabízející jak možnost odpočinku tak mnoho dobře placených pracovních příležitostí. Pokud je chce navštívit, měli byste si o USA něco nastudovat. Doporučujeme se alespoň stručně seznámit se všemi státy USA, jejich vlajkami, hlavními a největšími městy. Znalosti si pak můžete ověřit v testovém kvízu měst USA. Určitě nic nezkazíte ani podrobných studiem mapy USA, kterou si určitě nezapomeňte vzít sebou. Budete-li potřebovat zabavit vaše děti během dlouhého letu přes Atlantický oceán, můžete je nechat si vymalovat omalovánku amerického kapitolu, který můžete navštívit ve státu Washingtonu D.C.

Já Ti přeju... Tak nějak může začínat přání k svátku. Na partnerských stránkách najdete další textová a obrázková blahopřání.

Znáte Rubikovu kostku? Pokud ji chcete složit, nemusíte pro ní do obchodu, stačí si otevřít online hru Rubikova kostka ve vašem prohlížeči.

Spiderman je známá komixová postava vystupující i ve filmu a nově i v online hře. Zahrajte si akční hru Spider Man. Je online a zdarma.

Wallpapers na zdarma PC ke stažení - tapety na plochu počítače

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Wallpapers na zdarma PC ke stažení. můžete využít v ultrabook, phablet, mobil, displej, obrazovka počítače, notebook, monitor, počítač, smartphone, tablet, mobilní telefon a pro operační systémy BlackBerry OS, Windows 10, OSX, Windows Me, Mac, Slackware, Linux Ubuntu, Red Hat Linux, Linux Xubuntu, Windows Server 2012, Linux Fedora. Wallpapers na plochu počítače z kategorií vesmír, planety, galaxie, vojenské Army tapety a zbraně, moře, oceány, pláže, psi a štěňátka, hudební tapety, wallpapery, květiny, kytky, dopravní prostředky, adventní a vánoční tapety, voda a bubliny, Velikonoce - velikonoční tapety, motorky, motocykly, 3D a Abstraktní, příroda, krajina, jídlo a nápoje, Roztomilá zvířátka, sportovní pozadí, budovy a stavby, zvířata, rostliny. Dostupná rozlišení jsou 360x640, 1280x1024, 1536x864, 360x720, 1152x864, 1200x1920, 1280x854, širokoúhlé 1366x768, 393x786, 1440x960, 1080x1800, 1536x2560, 1024x600, 1600x900, 1680x1050, 1366x1024 atd.

Klíčová slova: pro dospělé, zábava, URL, Obrázky k svátku, gratulace k jmeninám, zdarma, Online biografie, životopisy osobností, Vlajky amerických států USA, Taylor Swift, Přehled přípon a koncovek souborů, Online vánoční webzine, Online hry pro děti zdarma

Ftipy, kameňáky, černý humor, fóry, fórky, vtípky

Zkuste vypnout! Ftipy, kameňáky, černý humor, fóry, fórky, vtípky. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako O Windows, O ekonomech, Frky, vtipy, vtípky, O škole, Frky o tchýních, O důchodcích, Vtipy o policajtech, O Somálcích, O Chucku Norrisovi, Vtípky o blondýnkách, O mužích, O Slovácích, Vtipy o Pepíčkovi, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtipy o doktorech, Vtipné hádanky, O ženách, Vtipy o Bohu, O manželství, O zvířátkách, Frky ze života apod.

Mezi námi doporučované kvalitní webové stránky patří i webík o cestování v ČR, Evropě a USA, Egypt, Chorvatsku atd.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.

Full HD pozadí na PC - obrázky na plochu PC

Máme pro Vás tip! Zkuste Full HD pozadí na PC. vhodné pro počítač, notebook, tablet, obrazovka počítače, mobilní telefon, ultrabook, monitor, displej, PC, smartphone, mobil a pro operační systémy FreeBSD, Chrome OS, Linux Ubuntu, Slackware, Windows 95, Microsoft Windows Vista, Windows Server 2012, Windows 98, Microsoft Windows 8, Apple iOS (iPhone), Mac. Tapety na plochu počítače z kategorií Roztomilá zvířátka, květiny, kytky, voda a bubliny, motorky, motocykly, psi a štěňátka, zvířata, budovy a stavby, wallpapery, adventní a vánoční tapety, auta, vojenské Army tapety a zbraně, operační systémy, Windows, noční města, sportovní pozadí, hry a herní wallpapery, rostliny, vesmír, planety, galaxie, 3D a Abstraktní, Velikonoce - velikonoční tapety, příroda, krajina. Zvolte si z rozměrů 1280x854, 2160x3840, 1600x900, 320x568, 854x480, 1920x1280, 1536x2560, 1280x1024, 2560x1600, 1920x1080 Full HD, 393x786, hi res 2560x1920, 1152x1920, 2560x2048, 2560x1440, 1920x1440 atd.

Nezapomeňte, že kromě svátku se slaví i narozeniny, narození dítěte nebo svatba.

Internet, síť, počítače a internet

Klíčová slova: Vlaječky krajů, prapory a symboly království, tipy, Státní prapory všech zemí, internet, Přehled zkratek a akronymů, Přání k svátku podle jmen, Gratulace k jmeninám, Biografie známých osobností, Seznam souborových přípon, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Kliparty zdarma ke stažení, doporučujeme, internetové stránky, Internetové omalovánky, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Dobrá nálada: Dobrá nálada nevyřeší všechny tvoje problémy, ale nasere tolik lidí, že stojí za to si jí udržet.

Přijde úředník z berňáku na pravidelnou roční inspekci hospodaření do synagogy. Prochází se tam s rabínem a hledá, co by mu vytknul. Úředník: "Koukám, že tu máte hodně svíček. Co děláte s tim voskem, co z nich odkapává?" Rabín: "Ten sbíráme do krabice a plné krabice pak posíláme do svíčkárny a oni nám za to jednou do roka dají krabici svíček grátis." Úředník: "No dobře, ale koukám, že tady hodně jíte macesy. Co děláte s těma drobečkama, co z nich padají?" Rabín: "Ty zametáme, dáváme do krabic, které posíláme do pekáren a pekárny nám pak jednou do roka pošlou krabici macesů zdarma." Úředník: (Už vážně neví, co by mu vytknul, tak se vytasí s posledním trumfem) "A co ty obřízky, co tu provádíte, co pak děláte s těma předkožkama?" Rabín: "No tak ty taky sbíráme do krabice a pak je posíláme na berňák." Úředník: "Proboha a proč je posíláte k nám na berňák?" Rabín: "No protože oni nám pak jednou do roka pošlou takovýho čuráka, jako jste vy!"

Nevěřim na horoskopy.

Další odkazy:

World countries and flags
Zlatan Ibrahimović
Odkazy na partnerské weby
Profesionální klub ledního hokeje Toronto Maple Leafs
Obrázková a textová přání
Doporučené odkazy
Kirsten Dunst celebrity
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Hazard games
Tipy na Partnerské weby
Norská předpověď počasí
Cristiano Ronaldo
Tipy na zajímavé weby
Tým NHL Florida Panthers
Warez

Děkujeme vám za vaši návštěvu.