Partnerské weby, cestování, zábava i hry

Připravili jsme seznam doporučených internetových stránek.

Máte rádi sport a především hokej? Pokud je odpověď ANO, navštivte partnerskou stránku s vtipy obsahující vtipy o hokeji.

Anekdoty, fóry, černý humor, frky, vtipy, fórky

Chcete si zlepšit náladu? Anekdoty, fóry, černý humor, frky, vtipy, fórky. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou rozdělené kategorií: fóry nejen o českém hokeji, murphyho zákony, anekdoty o politice, frky o zvířatech, poslední věty před smrtí, vtipy o facebooku, vtipy o mužích, chlapech, vtipné básničky, černý humor, kameňáky, vtipné citáty, vtipy o blondýnách, fóry o homosexuálech, židovské anekdoty, vtipné hádanky apod.

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: státy usa, měny, mezinárodní organizace, úřady a ministerstva, země EU, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, vysokoškolské a akademické tituly, týmy NHL, mezinárodní organizace, politické strany a hnutí, geocaching, fyzikální jednotky, obecné zkratky, hudební zkratky, vojenské hodnosti, zkratky krajů České republiky apod.

Doporučené odkazy, cestování, zábava i hry

Potřebujete obrázky pro vaše dokumenty, prezentace nebo webové stránky? Pokud ano, navštivte spřátelenou stránku se sbírkou obrázků a klipartů zdarma.

Databáze osobností Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Databáze osobností Kdo je to?. Vybrat můžete desítek kategorií jako hanlivé až sprosté přezdívky, lékařství, podnikání a podnikatelé, psychologie, věda, fikce a fantasy, rodinné vztahy, politika, křesťanství, poruchy, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, školství, umělci, panovníci, prezidenti, králové a círaři, politici, zločin a právo, filozofie, historie, nadpřirozené osoby, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, přezdívky, profese a zaměstnání, herectví, herci a herečky, státní správa atd.

Odpočiňte si! Zahrajte si jednoduchou onlinovku Snake neboli had.

Klíčová slova: Super online hry zdarma, Hry pro kluky, Obrázky, kliparty, zábava, World countries flags, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Free game online hry, linky, Biografie Shakira, Online geografické testy zdarma bez registrace, výukové pomůcky, pro děti, Pozadí na PC

Poznáte vlajky český měst a obcí? Dokázali byste si vybavit, jak vypadá ostravská vlajka, pardubická vlajka nebo vlajka Liberce?

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.

Online geografické testy zdarma bez registrace

Všem příznivců zeměpisu doporučujeme online geografické testy zdarma bez registrace. V této jedinečné sbírce naleznete Puzzle, skládačky vlajek, online kvízy a testy, testy na hádání vlajek, hádaní hlavních měst, testy znalostí zemí a států světa atd.

Síť, cestování, zábava i hry

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.

Mezi naše partnerské projekty patří Slovník pojmů Co je to?, který aktuálně nabízí přes 11000 stručných definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, chemie, práva, ekonomie, politiky, literatury, českého jazyka, školství apod.

Omalovánky online pro děti zdarma. Stovky obrázků k vybarvení přímo ve vašem prohlížeči. Mnoho kategorií jako dinosauři, pohádky, koně, zvířátka apod.

Keywords:Nej hry online, odkaz, Stručný encyklopedický slovník, tipy, Lebanon, weby, humor, Kliparty zdarma ke stažení, Thailand, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, kuriozity, Vlajky států světa

Partnerský web nabízí seznam textových přání ke svátku rozdělených podle jmen, pro kamarádku nebo pro ženu.

Vlajky spojených států amerických

Setkali jste se s neznámou vlajkou států USA? Potom zkuste web, ve kterém se dozvíte, o který stát se jednalo. Tento web se jmenuje Vlajky spojených států amerických. Zde jsou k nalezení vlajky států jako New Jersey, Mississippi, Missouri, New Hampshire, Michigan, Arizona, Jižní Karolína, Tennessee, Florida, Washington, Severní Karolína, New York, Utah, Minnesota, Arkansas, Massachusetts, Idaho, Illinois, Pensylvánie, Rhode Island, Nové Mexiko, Montana, Virginie, Louisiana, Kentucky, Connecticut atd.

Bonmoty, motta, přísloví, výroky, hlášky, moudra, myšlenky

Citáty slavných osobností, Bonmoty, motta, přísloví, výroky, hlášky, moudra, myšlenky, . Mj. na webu naleznete citáty o manželství, citáty o životě, citáty o štěstí, citáty o přátelství, citáty o odvaze, citáty o neštěstí, citáty o bohu, citáty o lži, citáty o dobru, moudra o dětech, citáty o lásce, citáty o víře, citáty o ženách, citáty o bohatství, citáty o smutku, citáty o rozumu, hlášky o alkoholu, citáty o svobodě, citáty o člověku, citáty o zlu od různých známých osobností.

Náš tip, cestování, zábava i hry

Nej hry online

Jste-li milovník PC her, pak zkuste nej hry online . Mj. na webu naleznete Sportovní, Závodní, parkování - parkovačky, Strategie, Vánoční online hry, Bojové online gamesy, Onlinovky pro dva hráče, Oddechové, Hry na vaření a smažení, Stolní hry a deskovky, Velikonoční hry, Pro dívky, Klasické, Střílečky, Logické a podobně.

Otravně dlouhé čekání při zpoždění letadla nebo vlaku, čekání na kamarády nebo na lepší počasí. Jak se s takovou situací nejlépe vypořádat? Třeba pomocí karetních her. S Balíčkem karet si s kamarády můžete zahrát karetní hru srdce. Nejsou-li kamarádi na blízku, zkuste třeba známou karetní hru Solitaire na vašem mobilu nebo tabletu. Zahrát si můžete i klasické deskové hry jako je pexeso, člověče nezlob se, šachy nebo dáma. Populární individuální zábavou do kapsy je logicko-matematická hra SuDoKu.

Online vánoční magazín - online adventní magazín

Blíží se Vánoce? Nemáte dárečky, vánoční výzdobu, a přáníčka pro vaše blízké? Tak se podívejte Online vánoční magazín. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční přání, materiály ke stažení, vánoční dárky, vánoční všehochuť, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční filmy, adventní všehochuť, vánoční koledy, vánoční dekorace, vánoční stromeček atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Tisk, Neviňátko, Keramický adventní věnec, Vánoční trhy, Václavské náměstí, Pastýř, Rostliny, Vánoční svíčky, Staroměstské náměstí, Rumové řezy, Francouzsky, Přání, Vídeň, Alkoholový kalendář, Tapeta, Přáníčko, Stromeček, Vykrajovátka, Drážďany, Televize, Monitor, Dia, Anglicky, Špalda, Pozadí, Pro děti, Anděl, Jmelí, Vinná klobása, Linux, Blahopřání apod.

Klíčová slova: A, hyperlinky, odkazy, Sexy Katherine Heigl, Nejlepší školní testy a kvízy, M, URL, Omalovánky pro malé děti, internetové stránky, A, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, Seznam souborových přípon

Pokud sledujete Rally Dakar tak jistě víte, že v kategorii kamionů je jasným lídrem automobilka KAMAZ. Pokud vás navíc baví počítačové hry, je hra Kamaz pro vás jako dělaná!

Kdo je to je internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu, který aktuálně obsahuje přes 1000 různých záznamů naleznete i vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání.

Víte, kdo to byl Konšel, kdo byla Xantipa nebo kdo byl Casanova? Tyto a další historické osobnosti nebo profese naleznete právě zde.

Informace, cestování, zábava i hry

Online hry - Onlinovky neboli online hry můžete hrát ve vašem prohlížeči. Výběr z desítky kategorií (akční, bojové, deskové hry, logické, strategické, atd.). Nevíte, kterou hru si vybrat? Pak zkuste denní tipy na online hry zdarma.

Znáte dobře státní vlajky? Víte, jak vypadá vlajka Rwandy, vlajka Peru nebo vlajka Japonska?

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: poruchy, filozofie, podnikání a podnikatelé, školství, lékařství, státní správa, vlastnosti, politika, přezdívky, herectví, herci a herečky, psychologie, věda, žurnalisté a novináři, fikce a fantasy, panovníci, prezidenti, králové a círaři, křesťanství, rodinné vztahy, nadpřirozené osoby, profese a zaměstnání, zločin a právo, hanlivé až sprosté přezdívky, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, mytologie, Spisovatelé a básníci atd.

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.

Klíčová slova: zajímavosti, Dopravní značení, počítače, Sexy Yasmine Bleeth, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, zadarmo, Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, Alyssa Milano, zdroje informací, info, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Pokud sledujete Rally Dakar tak jistě víte, že v kategorii kamionů je jasným lídrem automobilka KAMAZ. Pokud vás navíc baví počítačové hry, je hra Kamaz pro vás jako dělaná!

Kdo je to je internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu, který aktuálně obsahuje přes 1000 různých záznamů naleznete i vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání.

Víte, kdo to byl Konšel, kdo byla Xantipa nebo kdo byl Casanova? Tyto a další historické osobnosti nebo profese naleznete právě zde.

Internet, síť, cestování, zábava i hry

Informace o Chorvatsku. Turistika (národní parky, Plitvická jezera, Krka). Anglicko-chorvatský slovník.

Free game online hry

Běžte na free game online hry . V této rozsáhlé kolekci naleznete Hannah Montana, Logické hry, Letecké simulátory, Auta a závodní, Skákací a hopsací gamesky, Vaření a smažení, Deskovky, Akční gamesky, Oblíkačky, Střílecí hry, Omalovánky, Oddechové hry, Farmářské hry, Sportovní gamesy, Hry s koňmi, Arkády a plošinovky, Puzzle a skládačky, Vzdělávací a výukové hry, Karetní hry - solitaire, Barbie hry, Adventury apod.

Super online hry zdarma

Vyzkoušejte super online hry zdarma . Mj. na webu naleznete Akční gamesky, Adventní, vánoční hry, Hry s koňmi, Vaření a smažení, Skákací a hopsací gamesky, Arkády a plošinovky, Barbie hry, Deskovky, Sportovní gamesy, Strategické onlinovky, online html5 hry, Logické hry, Oddechové hry, Farmářské hry, Karetní hry - solitaire, Adventury, Oblíkačky, Auta a závodní, Puzzle a skládačky, Omalovánky, Holčičí, dívčí hry pro holky apod.

Také jste chtěli být v mládí pilotem? Nepoštěstilo se? Vyzkoušejte náš Letecký simulátor a zažijte do jisté míry podobné pocity jako zažívají piloti skutečných letadel.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.

Klíčová slova: Wallpapers na PC ke stažení, Přehled přípon a koncovek souborů, Online web Hry zdarma bez registrace, multimédia, Životopisy osobností, Anastacia, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, cestování, č, pro dospělé, Full HD pozadí na PC, F, Online hry zdarma, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Divný cukr: Mami, v obálce nám přišel cukr.

Čtyři teplouši jsou v temném tunelu a jede vlak. Kolik teploušů je v prdeli? Ti dva, co jsou při tom nahoře.

Zkoušky v autoškole: Komisař se ptá žákyně: Popište nám funkci motoru! Mohu vlastními slovy? Samozřejmě. Brm, brrrrmm, brrrmm .....

Další odkazy:

Free software
Odkazy na zajímavé weby
Tapety na plochu stavby
Doporučené odkazy
Kasina
Doporučené internetové odkazy
Jakarta
Zajímavé internetové odkazy
Celebrity Catherine Bell
Odkazy na partnerské weby
Mandy Moore

Děkujeme vám za vaši návštěvu.