Naše tipy, inspirace pro volný čas

Zde je seznam zdrojů, které poskytují informace a zábavu. Proto je doporučujeme navštívit.

Pokud jste účastníky dopravního provozu, tak vám doporučujeme se seznámit s dopravním značením na webu se seznamem dopravních značek, taktéž vám doporučujeme webovky s tapetami aut na plochu PC a tapetami motorek.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Můžete si je totiž vytisknout přímo z vaší tiskárny. Navštivte web obsahující více než 200 omalovánek k vytisknutí zdarma a nechte vaše děcka ukázat co umí s pastelkama, křídou nebo vodovkami. Vybarvit mohou například princeznu, robota nebo pohádkového draka. Vše samozřejmě zdarma a bez jakékoliv registrace.

Podívejte se také na nové webové stránky obsahující omalovánky pro děti online. Přímo z prohlížeče máte možnost vybarvovat omalovánky aut, omalovánky koní nebo obrázky mašinek

Informace, inspirace pro volný čas

Vtipy, ftipy, frky, černý humor, fóry, anekdoty

Chcete se pobavit? Vtipy, ftipy, frky, černý humor, fóry, anekdoty. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou rozdělené kategorií: Vtípky o blondýnkách, Vtipné hádanky, O mužích, Vtipy o cikánech, O Slovácích, O Němcích, O ekonomech, Vtipy o doktorech, Frky o tchýních, O manželství, O škole, O důchodcích, O gayích a homosexuálech, Vtipy o Bohu, O zvířátkách, O Chucku Norrisovi, O Somálcích, Vtipy o policajtech, Frky, vtipy, vtípky, O Windows, O ženách apod.

Pro Atom web přináší informace nejen o jaderné energetice a uvádí na pravou míru propagandu ekologických organizací.

Hry pro nejmenší online

Zahrajte si hry pro nejmenší online . V této jedinečné sbírce naleznete Adventury, Závody aut, Sportovní hry, Hry pro děti, Strategie, Animace, Stolní a deskové hry, Karetní hry, Relaxační hry, Logické hry, Skákačky a hopsačky, Postřehové hry, Hry pro dva hráče, Brutální krvavé hry, Pro dívky, Střílečky a tak dále.

Klíčová slova: zdroje informací, internetové stránky, internet, Obrázky zdarma, Přání, gratulace zadarmo ke stažení, výukové pomůcky, Slovník pojmů Co je to?, Obrázky vlajek měst ČR, Sexy Sarah Michelle Gellar, zdarma, školství, Online životopisy, biografie slavných osobností, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma

Federace USA

Chcete se dozvědět, jak vypadají vlajky všech států USA? Pak navštivte web stránky Federace USA. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Kentucky, Jižní Karolína, Florida, Vermont, Jižní Dakota, New Jersey, Wyoming, Michigan, Georgie, Virginie, Mississippi, Severní Karolína, Severní Dakota, Louisiana, Indiana, Delaware, Nové Mexiko, Connecticut, Havaj, Massachusetts, Utah, Missouri, Maine, Tennessee, Wisconsin, Minnesota atd.

Víte kdo je to Abbé? Pokud ne a přitom byste to vědět chtěli, klikněte sem pro odpověď

Seznam formátů, přípon a koncovek souborů

Velký Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte kterak editovat, jak konvertovat, jak otevřít, jak spustit, jak importovat, jak přehrát, čím zobrazit, v čem upravit, v čem spustit, jak exportovat, jak převést následující typy souborů: písma, fonty, grafiku, dokumenty, internet a web, šablony dokumentů, konfigurační soubory, spustitelné soubory, systémové soubory, komprimace dat, obrazy disků, zdrojové kódy programovacích jazyků, video soubory apod.

Síť, inspirace pro volný čas

Online životopisy, biografie slavných osobností - biografie slavných osobností

Potřebujete materiály k vypracování referátu do literatury nebo dějepisu? Potom zkuste Online životopisy, biografie slavných osobností. Tématické články patří do kategorií sportovci a sportovkyně, režiséři a scénáristé, spisovatelé a spisovatelky, zpěváci a zpěvačky, umělci a umělkyně, vojáci, generálové, válečníci, herci a herečky, podnikatelé a obchodníci, křesťané a svatí, novináři a žurnalisté, významné osobnosti atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Sci-fi, Hudebnice, Filozof, KSČ, Vůdce, Mim, Boston Bruins, Ministr zahraničí, Poslanec, Závodník, Zpěvačka, Český slavík, Trest smrti, Renesance, Vojevůdce, Husité, Rakušan, Zpěvačky, Politik, Továrník, Malíř, Prezidenti ČR, Američan, Ital, Komunisté, New Jersey Devils, Maršál, Olympijští vítězové, Brno, Ministři, Komunista, Žijící, Archivář, Stoletá válka, Američané, Překladatel apod.

Pokud si chcete zlepšit náladu, přečtěte si vtipy. Na výběr jsou vtipy o hokeji, vtipy o blondýnách a další vtipy...

Vtipné texty, frky, kameňáky, ftipy, fóry, vtípky

Potřebujete se naladit? Vtipné texty, frky, kameňáky, ftipy, fóry, vtípky. vás dostanou. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako O manželství, Vtipy o policajtech, O Somálcích, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtipy o doktorech, O Windows, Vtipy o cikánech, O gayích a homosexuálech, Vtípky o blondýnkách, O zvířátkách, O mužích, O škole, O Slovácích, O Němcích, Vtipy o Bohu, Frky, vtipy, vtípky, Vtipné hádanky, O Chucku Norrisovi, Frky o tchýních, O ženách, O ekonomech apod.

Keywords:zadarmo, doporučujeme, Vánoční web, webovky, Holly Valance, Super online hry zdarma, V, weby, Online hry zdarma, Hry pro nejmenší online, Obrázky na PC ke stažení, F

Máte rádi kameňáky? Teď tím nemyslím filmovou sérii Zdeňka Trošky, ale vtipy obedně takto nazývané. Pokud ano, navštivte webové stránky plné vtipů a kameňáků.

Java hry zdarma. Aplikace a hry do starých mobilních telefonů zdarma.

Ilustrace, obrázky

Pro grafiky doporučujeme Ilustrace, obrázky. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako mapy, halloween, nástroje a přístroje, Velikonoce, velikonoční kliparty, rostliny, zvířata, smajlíci a emotikony, symboly, ženy a dívky, přístroje, stavby, sport, zelenina, věda, Vánoce a Advent, nápoje, auta, ptáci, jídlo a nápoje, muži, láska, náboženství, ovoce atd.

Náš tip, inspirace pro volný čas

Víte, co je to tablet, co to je router nebo co je to Wi-fi? Pokud ne, odpověď naleznete ve stručném encyklopedickém slovníku CO JE TO!.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Nechte je vybarvovat omalovánky online. Nejoblíbenější jsou princezny, auta nebo šmoulové.

Svoji vlajku nemají pouze státy (země), ale i jednotlivé kraje města a obce. Navštivte partnerskou stránku s vlajkami měst ČR.

Klíčová slova: Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, F, Dopravní značení, Examen, evaluación estudiantil, Principio, Trampas o fraudes, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, hyperlinky, M, Charlize Theron, Životopisy osobností, Přehled zkratek a akronymů, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, zajímavosti

Online zeměpisné testy a kvízy zdarma

Zkuste online zeměpisné testy a kvízy zdarma. Mj. na webu naleznete testy znalostí zemí a států světa, online kvízy a testy, testy na hádání vlajek, Puzzle, skládačky vlajek, hádaní hlavních měst atd.

Textová přání ke kulatým narozeninám naleznete na těchto webových stránkách.

Sbírka textových přání, přáníček, blahopřání k různým příležitostem jako jsou narozeniny, svátek, odchod do důchodu, svatba, výročí svatby, ukončení studia apod.

World wide web, internet, inspirace pro volný čas

Znáte vlajky měst ČR? Například vlajka Hradce Králové, vlajka Litoměřic nebo vlajka Litvínova?

Víte kdo má svátek v listopadu nebo v prosinci? Navštivte web se seznamem svátků a dozvíte se to naprosto přesně.

Obrázky vlajek států světa

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Obrázky vlajek států světa. V této rozsáhlé kolekci naleznete země Afriky, Antarktidy, státy jižní Ameriky, ostrůvky Oceánie, země střední Asie, země Severní Ameriky, země jižní Asie, státy Střední Ameriky, země východní Asie, evropské země a státy apod.

Přehled formátů souborů

Vyčerpávající Přehled formátů souborů, ve kterém se dozvíte jak vytvořit, v čem spustit, jak exportovat, jak převést, v čem upravit, jak přehrát, čím prohlížet, jak konvertovat, jak otevřít, čím zobrazit, jak importovat soubory z následujících kategorií: video soubory, dokumenty, šablony dokumentů, koncovky souborů, hudební audio soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, písma, fonty, grafiku, obrazy disků, komprimace dat, systémové soubory, konfigurační soubory apod.

Nejhranější online hry zdarma

Zapařte si nejhranější online hry zdarma. Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Relaxační onlinovky, Stolní hry a deskovky, Sportovní, Bojové gamesy, Logické, Postřehové, Karetní hry, Strategie, strategické hry, Akční hry a tak podobně.

Klíčová slova: odkazy, info, linky, Chelsea F.C., zeměpis, pro dospělé, Nejhranější online hry zdarma, Oceánie, Super free web games zdarma, pro děti, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR

Online zeměpisné testy a kvízy zdarma

Zkuste online zeměpisné testy a kvízy zdarma. Mj. na webu naleznete testy znalostí zemí a států světa, online kvízy a testy, testy na hádání vlajek, Puzzle, skládačky vlajek, hádaní hlavních měst atd.

Textová přání ke kulatým narozeninám naleznete na těchto webových stránkách.

Sbírka textových přání, přáníček, blahopřání k různým příležitostem jako jsou narozeniny, svátek, odchod do důchodu, svatba, výročí svatby, ukončení studia apod.

Internet, síť, inspirace pro volný čas

Pokud cestujete pomocí individuálního dopravního prostředku (automobil, motorka, jízdní kolo) po silnicích nebo cyklostezkách, měli byste se před odjezdem seznámit s vyhláškou a dopravními značkami platnými v dané zemi. Hlavní rozdíly budou v maximálních povolených rychlostech na silnicích a dálnicích nebo v jejich zpoplatnění. Nicméně i zahraniční silniční dopravní značky se mohou lišit především barvami značek.

Je váš miláček daleko? Pošlete mu sms na dobrou noc. Na výběr jsou vzkazy na dobrou noc pro kluka nebo sms na dobrou noc pro holku.

Podívejte se na stránku s vtipy. Zvláště pěkné jsou vtipy o O blondýnkách

Narozeniny jsou ještě populárnější než jmeniny. Pošlete oslavenci přání k narozeninám. Na výběr je z mnoha kategorií, např. přání k narozeninám pro babičku nebo přání k narozeninám pro muže.

Potřebujete zabavit vaše malé děti během dlouhé cesty autem, letadlem nebo vlakem? Pak jim nainstalujete do telefonu jednoduché java hry zdarma, které je jistě zabaví. Pokud nechcete hry instalovat, můžete dětem v notebooku nabídnout online hry zdarma, případně jim vytiskněte omalovánky zdarma. Zábavných alternativ je opravdu hodně.

Klíčová slova: kuriozity, Federace USA, Vlajky států USA, počítače, Obrázky na PC zdarma ke stažení, Faroe Islands, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Ilustrace, obrázky, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, odkaz, zábava, cestování, Recept na novoroční čočku na kyselo, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Pevný stisk: Tak takhle se drží škorpión!

Mladý, pětadvacetiletý Žid si přisedne v rychlíku ke staršímu pánovi, rovněž Židovi. Po několika minutách jízdy se mladý Žid zeptá staršího: "Kolik je hodin?" Starší Žid mlčí a neodpovídá. Mladý Žid si pomyslí: "Zřejmě cizinec." Zopakuje svou otázku německy, anglicky, francouzsky a v jidiš. Ale starší Žid na nic nereaguje. Těsně před cílovou stanicí vstoupí do vagónu průvodčí a oznámí: "Blíží se konečná, budeme vystupovat." Starší Žid povídá: "Děkuji, pane průvodčí." Mladý Žid se rozhořčeně obrátí na staršího: "Se mnou, člověkem stejné víry nekomunikujete, a s průvodčím ano?" Starší Žid klidně odpoví: "Podívejte, mladý muži. Vy jste se mě zeptal, kolik je hodin. Kdybych vám odpověděl, zeptal byste se mě, kam jedu. Oba víme, kde tento vlak končí, tak byste to hned uhodl. A určitě byste se chtěl u mě ubytovat na noc. A vzhledem k tomu, ze mám doma hezkou dceru, určitě byste si s ní chtěl něco začít. A uznejte sám: můžu já dát svou jedinou dceru Židovi, který v pětadvaceti letech nemá své vlastní hodinky?"

Hokejista se vrátí domů ze zápasu a zuří: „Dal jsem gól a ještě mě za to vyloučili do konce utkání!” „To snad není možné!” spráskne ruce žena. „A proč tě vůbec vyloučili?” „Protože jsem ten gól dal helmou rozhodčího, kterou jsem mu před tím shodou okolností hokejkou sestřelil s hlavy!”

Další odkazy:

Charlize Theron
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Historie strategických válečných her
Zajímavé internetové odkazy
Obrázky ke stažení
Doporučené odkazy
Lady Gaga
Odkazy nejen na naše partnerské weby
Biografie Alicia Keys
Zajímavé linky na nejrůznější weby
Biografie Lucy Liu

Děkujeme vám za vaši návštěvu.