Zajímavé odkazy

Zde je seznam zdrojů, které poskytují informace a zábavu. Proto je doporučujeme navštívit.

Super online kvízy

nejen žákům ZŠ doporučujeme super online kvízy. Mj. na webu naleznete online testy a kvízy, zeměpisné testy a kvízy, online IQ testy zdarma, cizí jazyky, Chemie - chemické testy a kvízy, výukové pomůcky, Matematické testy, testy psaní všemi deseti prsty, Angličtina, výuka anglického jazyka atd.

Nej hry online

Běžte na nej hry online . V této rozsáhlé kolekci naleznete Střílecí hry, Adventní, vánoční hry, Farmářské hry, Arkády a plošinovky, Adventury, Karetní hry - solitaire, Hannah Montana, Puzzle a skládačky, online html5 hry, Sportovní gamesy, Oblíkačky, Auta a závodní, Logické hry, Strategické onlinovky, Skákací a hopsací gamesky, Akční gamesky, Hry s koňmi, Letecké simulátory, Vzdělávací a výukové hry, Vaření a smažení, Deskovky apod.

Znáte panenku Barbie? Víte, že existuje i podobná panenka Bratz? Líbí se vám? Zkuste naše Dívčí hry, resp. Barbie hry. Jsou online a zdarma.

Náš tip

Nejlepší online hry zdarma

Jste-li milovník PC her, pak zkuste nejlepší online hry zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Auta a závodní, Hannah Montana, Skákací a hopsací gamesky, Akční gamesky, Barbie hry, Arkády a plošinovky, Vaření a smažení, Logické hry, Oddechové hry, Hry s koňmi, Omalovánky, Adventní, vánoční hry, Oblíkačky, Karetní hry - solitaire, Střílecí hry, Letecké simulátory, Holčičí, dívčí hry pro holky, Adventury, Sportovní gamesy, online html5 hry, Vzdělávací a výukové hry apod.

Pozadí na PC - tapety do mobilu

Dále vám doporučujeme: Pozadí na PC. můžete využít v mobilní telefon, displej, ultrabook, monitor, tablet, smartphone, phablet, PC, počítač, notebook, mobil a pro operační systémy macOS, BlackBerry OS, Java ME, Windows 95, Microsoft Windows Vista, Mac, Linux Fedora, Windows 2000, Windows 98, Windows 10 Mobile, Linux Ubuntu. Tapety na plochu PC zdarma ke stažení jsou rozdělené kategorií: květiny, kytky, zvířata, sportovní pozadí, letadla, noční města, příroda, krajina, budovy a stavby, auta, operační systémy, Windows, motorky, motocykly, jídlo a nápoje, 3D a Abstraktní, voda a bubliny, hudební tapety, wallpapery, Velikonoce - velikonoční tapety, psi a štěňátka, vojenské Army tapety a zbraně, adventní a vánoční tapety, vesmír, planety, galaxie. Stahujte ve velikostech 2560x1600, 1280x768, 800x600, 1080x1800, hi res 2560x1920, 360x720, 375x667, 854x480, 1536x2048, 768x1024, HD 1280x720, 2048x1536, 1920x1200, 1440x960, 1152x1920, 800x1280 atd.

Umíte správně zaparkovat automobil? Pokud si nejste jisti, vyzkoušejte si online hry na Parkování. Například online hru Parking mania nebo Parking evolution.

Klíčová slova: Onlinovky zdarma, zdarma, internet, zadarmo, Tým NHL Ottawa Senators, Webové html5 hry zdarma, Vánoční magazín, webovky, Tým NHL Columbus Blue Jackets, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, školství, Seznam zemí světa a jejich vlajky, hyperlinky

Česká i slovenská Vyjmenovaná slova, významy slov, ukázkové věty a seznam slov k vytištění.

Webové html5 hry zdarma

Zahrajte si webové html5 hry zdarma . Naleznete zde Sportovní, Klasické, Závodní, Onlinovky pro dva hráče, parkování - parkovačky, Vánoční online hry, Hry na vaření a smažení, Stolní hry a deskovky, Strategie, Pro dívky, Velikonoční hry, Oddechové, Logické, Střílečky, Karetní a podobně.

Důvodů pro oslavy může být mnoho. Můžete například přát k ukončení studia, k MDŽ nebo k výročí seznámení.

Síť

Online testy zdarma bez registrace

Běžte na online testy zdarma bez registrace. Testy jsou rozdělené kategorií: Angličtina, výuka anglického jazyka, Chemie - chemické testy a kvízy, cizí jazyky, online IQ testy zdarma, Matematické testy, testy psaní všemi deseti prsty, online testy a kvízy, výukové pomůcky, zeměpisné testy a kvízy atd.

Znáte dobře státní vlajky? Víte, jak vypadá vlajka Rwandy, vlajka Peru nebo vlajka Japonska?

Přát se může nejenom k svátku nebo narozeninám, ale i k odchodům k odchodu ze zaměstnání nebo odchodu do penze

Keywords:kuriozity, Přehled vlajek USA, Nej hry online, Ilustrační obrázky, Omalovánky proti stresu, Free game online hry, Hry pro kluky, Stručný slovník pojmů a termínů, Libro de colorear, volný čas, zajímavosti, M

Tip na výlet! Jeďte do města Příbram. Hlavní turistickou atrakcí je největší hornické muzeum v ČR.

Zvládli byste znovu autoškolu? Ověřte si svoji znalost vodorovných a svislých dopravních značek.

Moudra, bonmoty, motta, rčení, myšlenky, hlášky, aforismy

Citáty slavných osobností, Moudra, bonmoty, motta, rčení, myšlenky, hlášky, aforismy, . Mj. na webu naleznete hlášky o alkoholu, citáty o zlu, citáty o zdraví, citáty o smrti, citáty o penězích, citáty o bohu, citáty o přátelství, citáty o ženách, citáty o lži, citáty o manželství, citáty o člověku, citáty o bohatství, citáty o lásce, přísloví o naději, citáty o smutku, citáty o kráse, moudra o dětech, citáty o neštěstí, citáty o rozumu, citáty o nenávisti od různých známých osobností.

Informace

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajka Ústí Nad Labem nebo vlajka Brna? Tyto a další vlajky naleznete právě zde.

Seznam zemí světa a jejich vlajky

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Seznam zemí světa a jejich vlajky. Naleznete zde státní vlajky z mnoha kategorí, kupříkladu: země jižní Asie, ostrůvky Oceánie, země Afriky, evropské země a státy, Antarktidy, státy Blízkého východu, státy jižní Ameriky, země Severní Ameriky, státy Střední Ameriky, země střední Asie apod.

Klíčová slova: Nejlepší wallpapery na plochu zdarma, Vlajky amerických států USA, odkaz, Omaha Hold’em poker, Seznam zkratek a akronymů, pro děti, Nejlepší online hry zdarma, Přáníčka k svátku, gratulace k jmeninám, Online testy zdarma bez registrace, F, webové stránky, M

Free game online hry

Jste-li milovník PC her, pak zkuste free game online hry . V této jedinečné sbírce naleznete Animace, Pro dívky, Relaxační hry, Akční hry, Skákačky a hopsačky, Brutální krvavé hry, Karetní hry, Postřehové hry, Závody aut, Hry pro děti, Adventury, Strategie, Sportovní hry, Bojové hry, Logické hry, Stolní a deskové hry a tak dále.

Omalovánky online pro děti zdarma. Stovky obrázků k vybarvení přímo ve vašem prohlížeči. Mnoho kategorií jako dinosauři, pohádky, koně, zvířátka apod.

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií politika, stavebnictví, psychologie, různé, zkratky, náboženství a křesťanství, latina, hardware, příroda, jídlo, zločin a právo, kultura, nemoce, literatura, rostliny, věda, software, nápoje, nástroje, matematika, počítače, ekonomie a ekonomika, cestování, český jazyk atd.

Doporučené odkazy

Přehled zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií hudební zkratky, okresy České republiky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, geocaching, týmy NHL, mezinárodní organizace, měny, země EU, mezinárodní organizace, fyzikální jednotky, vysokoškolské a akademické tituly, zkratky krajů České republiky, politické strany a hnutí, internetové domény 1. řádu, obecné zkratky, firmy a společnosti apod.

Znáte vlajku Dvora Králové Nad Labem - města známého svojí zoologickou zahradou?

Online hry - na výběr je mnoho online flash her, které můžete hrát ve vašem prohlížeči úplně zdarma. Mnoho typů her jako letecké simulátory, skákací hry nebo omalovánky.

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: vlastnosti, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, národnost, osobnosti, podnikání a podnikatelé, poruchy, nadpřirozené osoby, školství a vzdělávání, státní správa, fikce a fantasy, hanlivé až sprosté přezdívky, křesťanství, záliby a hobby, mytologie, panovníci, prezidenti, králové a círaři, profese a zaměstnání, žurnalisté a novináři, Spisovatelé a básníci, lékařství, psychologie, rodinné a příbuzenské vztahy, herectví, herci a herečky, zločin a právo, historie atd.

Hledáte tipy na přání k narozeninám? Spřátelené internetové stránky nabízí stovky přáníček rozdělených do kategorií jako přání pro děti, narozeninová blahopřání pro muže atd.

Klíčová slova: výukové pomůcky, URL, Online adventní magazín, Avril Lavigne, Obrázky a kliparty zdarma, info, odkazy, Zlatan Ibrahimović, Biografie slavných osobností, Seznam souborových přípon, Stručný encyklopedický slovník

Obdivujete Rally Dakar a zde závodící kamiony? Vyzkoušejte online hru Kamaz master. Hra je zdarma, stačí vám jen webový prohlížeč.

Jste dobří v zeměpisu? To si můžete lehce ověřit na webu s vlajkami států světa. Kromě vlajek všech zemí světa se dozvíte i mnoho údajů např. o počtu obyvatel, o výši HDP nebo o rozloze.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.

Víte, co je to tablet, co to je router nebo co je to Wi-fi? Pokud ne, odpověď naleznete ve stručném encyklopedickém slovníku CO JE TO!.

Nejlepší wallpapery na plochu zdarma - tapety na plochu PC

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Nejlepší wallpapery na plochu zdarma. vhodné pro ultrabook, phablet, notebook, monitor, displej, mobilní telefon, mobil, tablet, smartphone, PC, počítač a pro operační systémy Windows Me, Windows XP, OSX, Lubuntu, Windows 95, Linux Mint, Microsoft Windows Vista, Apple iOS (iPhone), Red Hat Linux, Linux Fedora, Android. PC pozadí pro Windows jsou přehledně rozdělené do kategorií: fantasy, širokoúhlé Full HD widescreen, nature - příroda, armáda, válka, zbraně, fraktály, tenisté a tenistky, flóra, stromy, 3D a digitalní abstraktní tapety, sportovní a závodní auta, Rally, závody aut, oceán, moře, pláže, motorky, ptáci, velkoměsta a noční život, free wallpapers, hmyz a pavouci, květiny, Formule 1. Zvolit si můžete rozměry 1200x1920, 1152x864, 1280x720, 1280x960, 2560x1920, 1280x854, Full HD 1080x1920, HD 1280x720, 1080x1920, 412x846, 1920x1080, 1280x768, 393x786, 320x568, 2048x1080, 854x480 atd.

Internet, síť

Klíčová slova: tipy, Pozadí na PC ke stažení, pro dospělé, Super online kvízy, Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, Sexy Holly Valance, Obrázky na PC ke stažení, Prapory regionů a království, Státní prapory všech zemí, internetové stránky, Online biografie, životopisy osobností, F, Texas hold em poker, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Volby: "Koho budeš volit?" - "Komunisty!" - "To je jasný! Ale v který straně?"

V klášteře přijímáme nové mnichy neobvyklým způsobem,” praví nastoupeným mladíkům opat, „tak se ukáže, jestli jste schopni zříci se žen a pokušení.” Všichni se svlečou do naha a na přirození jim přivážou zvonek. Do místnosti vstoupí krásná žena a začne se svlékat. Zvonky zvoní jak o život, jen jedno přirození se ani nehne a zvonek ani necinkne. „Ty jsi ten vyvolený!” zvolá opat. „Budeš přijat do kláštera a budeš bydlet s bratrem Kristiánem!” Cililililink!

Lezou vedle sebe tři slimáci. Z ničeho nic jeden vybuchne. Druhý se diví: „Co to bylo?“ A třetí na to: „Asi nějaký muslimák.“

Další odkazy:

Futbol Club Barcelona
Obrázek Femme fatale
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Celebrita Gábina Partyšová
Omalovánky k vytisknutí
Odkazy na užitečné webové stránky
Desktop computer wallpapers
Zajímavé linky na nejrůznější weby
Vlajky měst Karlovarského kraje
Tipy na zajímavé weby
Přáníčka k narozeninám, ke svátku nebo ke sňatku
Fernando Torres calciatore spagnolo
Odkazy na partnerské weby
Přáníčka k svátku, blahopřání k jmeninám
Póquer online

Děkujeme vám za vaši návštěvu.