Zajímavé odkazy, důležité informace

Seznam odkazů na zajímavé internetové stránky a partnerské weby.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Slovník pojmů Co je to?. Vybrat si můžete desítek kategorií jako ekonomie a ekonomika, filozofie, rostliny, fyzika, matematika, politika, latina, zkratky, český jazyk, software, různé, náboženství a křesťanství, stavebnictví, nápoje, jídlo, zločin a právo, nemoce, věda, chemie, počítače, internet, nástroje, lékařství a medicína, materiály atd.

Sledujete seriál Hannah Montana? Pokud ano a líbí se vám, určitě se vám budou líbit i Hannah Montana hry. Zahrajte si hru s hlavní představitelkou Miley Cyrus.

Den matek určitě všichni znáte, ale víte, že se po světě běžně slaví i Den otců? Není to žádná recese ani novodobý výmysl, slaví se již přes sto let.

Síť, důležité informace

Dopravní značení

Znáte dobře dopravní značení využívané v Česku? Ověřit si to můžete na webové stránce s přehledem dopravního značení používaného v ČR i v zahraničí. Značky jsou zde rozdělené do kategorií neoficiální zábavné značky, informativní směrové dopravní značky, značky upravující přednost, informativní provozní značení, informativní jiné dopravní značení, zahraniční značky, zákazové dopravní značení, výstražné značky, příkazové dopravní značky, dopravní zařízení, dodatkové tabulky apod.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vytiskněte jim omalovánky a nechte je vybarvit je. Pro kluky i pro dívky je na připraveno mnoho obrázků v kategoriích vesmír, autíčka nebo zvířátka.

Hry pro dívky online

Běžte na hry pro dívky online . V této jedinečné sbírce naleznete Oddechové hry, Barbie hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, online html5 hry, Karetní hry - solitaire, Vaření a smažení, Deskovky, Vzdělávací a výukové hry, Omalovánky, Hannah Montana, Skákací a hopsací gamesky, Střílecí hry, Auta a závodní, Hry s koňmi, Puzzle a skládačky, Sportovní gamesy, Adventury, Oblíkačky, Strategické onlinovky, Farmářské hry, Logické hry apod.

Klíčová slova: V, internetové stránky, Seznam zkratek a akronymů, počítače, Biografie slavných osobností, pro děti, zdarma, Kliparty pro Office, Lady Gaga naked, webovky, odkazy, Full HD tapety na PC, V

Slyšeli jste o Svaté Hoře v Příbrami? O tomto mariánském poutním místě se více dozvíte zde.

Seznam formátů, přípon a koncovek souborů

Velký Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak spustit, čím prohlížet, jak importovat, kterak editovat, jak převést, jak otevřít, jak konvertovat, jak přehrát, v čem upravit, jak exportovat, čím zobrazit následující typy souborů: hudební audio soubory, komprimace dat, spustitelné soubory, šablony dokumentů, písma, fonty, dokumenty, video soubory, obrazy disků, koncovky souborů, internet a web, grafiku, systémové soubory apod.

Přání k narozeninám pro muže, ženu, děti, rodiče, babičku nebo dědečka.

Internet, síť, důležité informace

Full HD tapety na PC - pC pozadí pro Windows

Oživte si plochu vašeho PC. Full HD tapety na PC. doporučujeme pro obrazovka počítače, počítač, mobilní telefon, PC, displej, monitor, ultrabook, notebook, smartphone, phablet, tablet a pro operační systémy Windows 95, BlackBerry OS, Chrome OS, Java ME, Windows 7, Mac, Windows XP, Microsoft Windows Vista, Windows Me, Slackware, Windows 10. Počítačové tapety pro Windows jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako Velikonoce - velikonoční tapety, budovy a stavby, vojenské Army tapety a zbraně, vesmír, planety, galaxie, sportovní pozadí, květiny, kytky, dopravní prostředky, wallpapery, rostliny, noční města, letadla, příroda, krajina, voda a bubliny, adventní a vánoční tapety, hudební tapety, zvířata, operační systémy, Windows, 3D a Abstraktní, hry a herní wallpapery, jídlo a nápoje. Stahujte ve velikostech 1536x864, 1920x1080 Full HD, 1024x600, 1920x1280, 360x720, 1440x960, 854x480, 800x600, Full HD 1080x1920, 768x1024, 1680x1050, 2560x1440, 360x760, 1152x768, širokoúhlé 1366x768, 1280x854 atd.

Státy a jejich prapory

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státy a jejich prapory. Najít tu můžete často hledané vlajky z následujících světadílů: ostrůvky Oceánie, evropské země a státy, státy Blízkého východu, země jižní Asie, státy jižní Ameriky, země střední Asie, země Severní Ameriky, země východní Asie, státy Střední Ameriky, Antarktidy apod.

Městské a obecní prapory obcí ČR

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Městské a obecní prapory obcí ČR. Vybrat můžete městské vlajky ze všech krajů, např. Ústecký kraj, Jihočeský kraj, Pardubický kraj, Zlínský kraj, Kraj Vysočina, Jihomoravský kraj, Liberecký kraj, Karlovarský kraj, Středočeský kraj, Královéhradecký kraj, Olomoucký kraj, Plzeňský kraj, Moravskoslezský kraj apod.

Keywords:linky, H, zajímavosti, zábava, Přáníčka k sňatku, narozeninám a k Vánocůmu, V, výukové pomůcky, Nejhranější online hry zdarma, Obrázek Těhulky, webové stránky, URL, weby

Česká i slovenská Vyjmenovaná slova, významy slov, ukázkové věty a seznam slov k vytištění.

Kliparty pro Office

Pro grafiky doporučujeme Kliparty pro Office. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako Velikonoce, velikonoční kliparty, halloween, Vánoce a Advent, věda, náboženství, dopravní prostředky, nápoje, hmyz, zvířata, přístroje, nástroje a přístroje, láska, rostliny, symboly, sport, muži, stavby, hudba, ptáci, jídlo a nápoje, osobnosti a lidé, ovoce, smajlíci a emotikony atd.

Víte, co je to netbook a co je to ultrabook a jaký je mezi nimi rozdíl?

Doporučené odkazy, důležité informace

Pokud sledujete Rally Dakar tak jistě víte, že v kategorii kamionů je jasným lídrem automobilka KAMAZ. Pokud vás navíc baví počítačové hry, je hra Kamaz pro vás jako dělaná!

Potřebujete obrázky pro vaše dokumenty, prezentace nebo webové stránky? Pokud ano, navštivte spřátelenou stránku se sbírkou obrázků a klipartů zdarma.

Znáte otáčecí hry, tzv. otáčečky? Jednou z nejlepších her tohoto typu je hra Atlantic Quest, kterou si můžete zahrát zdarma na našem partnerském webu.

Klíčová slova: Dopravní značky, doporučujeme, Online adventní magazín, Prodej, inzerce, bazar, tipy, Online hry zdarma, internet, Celebrity Eri Aikawa, Hry pro dívky online, Stručný slovník pojmů a termínů, Americké federální vlajky, hyperlinky

Seznam zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v seznam zkratek a akronymů. Vybrat můžete desítek kategorií jako měny, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, vojenské hodnosti, země EU, úřady a ministerstva, mezinárodní organizace, státy usa, hudební zkratky, politické strany a hnutí, firmy a společnosti, týmy NHL, mezinárodní organizace, zkratky krajů České republiky, vysokoškolské a akademické tituly, obecné zkratky, fyzikální jednotky apod.

Na partnerském webu naleznete stovky přání k narozeninám rozdělených do mnoha kategorií jako gratulace pro muže, blahopřání pro babičku apod.

Důvodů pro oslavy může být mnoho. Můžete například přát k ukončení studia, k MDŽ nebo k výročí seznámení.

Informace, důležité informace

Dalším zajímavým a praktickým webem jsou Svátky, resp. Jmeniny. Na webu se nachází kompletní kalendář po měsících a dnech. Ke každému dni jsou uvedeny jména svátků v České republice, na Slovensku, v Německu, Maďarsku nebo Polsku. Jako bonus jsou uvedeny státní a ostatní svátky v ČR.

Tip na výlet! Malebné městečko Úštěk v Ústeckém kraji. Více se dozvíte zde.

Státní vlajky států světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státní vlajky států světa. Tento přehled obsahuje vlajky a informace o několika stech zemí. Vybrat si můžete státy z následujících světadílů: země východní Asie, země střední Asie, státy Blízkého východu, ostrůvky Oceánie, země jižní Asie, země Afriky, země Severní Ameriky, Antarktidy, státy jižní Ameriky, evropské země a státy apod.

Odpočiňte si. Navštivte web obsahující vtipy. Vtipy o mužích nebo vtipy o blondýnkách vás určitě rozesmějí.

Pokud hledáte místo vzdělání zábavu, zkuste tapety na plochu PC, web jenž obsahuje stovky tapet na plochu PC v různých rozlišeních (1280x1024, 1920x1080 Full HD, 1680x1050, apod.). Tématicky jsou tapety rozděleny do mnoha sekcí (auta, celebrity, letadla, dívky, muži, zvířata) a jsou pochopitelně zdarma ke stažení.

Klíčová slova: Online biografie, životopisy osobností, cestování, Dopravní značení, Jenny Mc Carthy, Vše o Vánocích, Online web Hry zdarma bez registrace, humor, Mila Kunis, pro dospělé, zadarmo, PC pozadí pro Windows

Seznam zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v seznam zkratek a akronymů. Vybrat můžete desítek kategorií jako měny, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, vojenské hodnosti, země EU, úřady a ministerstva, mezinárodní organizace, státy usa, hudební zkratky, politické strany a hnutí, firmy a společnosti, týmy NHL, mezinárodní organizace, zkratky krajů České republiky, vysokoškolské a akademické tituly, obecné zkratky, fyzikální jednotky apod.

Na partnerském webu naleznete stovky přání k narozeninám rozdělených do mnoha kategorií jako gratulace pro muže, blahopřání pro babičku apod.

Důvodů pro oslavy může být mnoho. Můžete například přát k ukončení studia, k MDŽ nebo k výročí seznámení.

Náš tip, důležité informace

Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup. Najít tu můžete často hledané krajské vlajky ze všech krajů České republiky: regionů Francie, krajů České republiky, rakouských zemí, Spolkových zemí Německa, polských vojvodství, království Spojeného království Velké Británie atd.

Výroky, přísloví, aforismy, bonmoty, motta, moudra, rčení

Citáty slavných, Výroky, přísloví, aforismy, bonmoty, motta, moudra, rčení, . Mj. na webu naleznete citáty o lásce, citáty o kráse, citáty o přátelství, citáty o svobodě, hlášky o alkoholu, citáty o štěstí, citáty o manželství, citáty o odvaze, citáty o dobru, citáty o ženách, citáty o lži, přísloví o naději, citáty o rozumu, citáty o zlu, citáty o bohu, citáty o životě, citáty o neštěstí, citáty o penězích, citáty o smrti, citáty o člověku od různých známých osobností.

Přát se může nejenom k svátku nebo narozeninám, ale i k odchodům k odchodu ze zaměstnání nebo odchodu do penze

Podívejte se také na nové webové stránky obsahující omalovánky pro děti online. Přímo z prohlížeče máte možnost vybarvovat omalovánky aut, omalovánky koní nebo obrázky mašinek

Hry pro nejmenší děti online zdarma

Příznivcům PC her doporučujeme hry pro nejmenší děti online zdarma . V této rozsáhlé kolekci naleznete Karetní hry, Skákačky a hopsačky, Akční hry, Hry pro děti, Logické hry, Střílečky, Hry pro dva hráče, Bojové hry, Sportovní hry, Brutální krvavé hry, Stolní a deskové hry, Pro dívky, Závody aut, Postřehové hry, Animace, Adventury a tak dále.

Klíčová slova: Seznam zkratek a akronymů, Vlajky států USA, Nej hry online, Kliparty pro dokumenty, Prapory českých měst, Sexy Azumi Kawashima, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, školství, Seznam souborových přípon, Wallpapers na plochu počítače, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Grunge hudební rockový styl, 9

Několik fórů na závěr. Vtip Znovusjednocení státu?: Baví se na zimním stadionu dva fanoušci: „Víš, proč se nemůže Česká republika znovu sjednotit se Slovenskem v jeden společný stát?” „Ne, proč?” „Nikdo jiný by pak neměl v hokeji šanci!”

Přiští měsíc se prý bude konat Benefiční koncert pro otrávené metylalkoholem. Účast potvrdili Bílá,Hůlka...

Víte, kdy naposledy kuře pípne? V obchodě u pokladny.

Další odkazy:

Fotografie Kate Moos
Tipy na užitečné weby
Beyoncé Knowles
Tipy na zajímavé weby
Amanda Bynes
Tipy na Partnerské weby
Obrázky krásných sexy žen.
Doporučené internetové odkazy
Winona Ryder
Odkazy na partnerské weby
Drapeaux du monde

Děkujeme vám za vaši návštěvu.